Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Balatonra megyünk kerékpárral,...

Balatonra megyünk kerékpárral, érdekelne, hogy bukósisak kötelező-e, tehát megbüntethet-e a rendőr bácsi ha nincs a fejünkön?

Figyelt kérdés
Mivel nincs mindenhol kerékpár út, így kénytelenek leszünk az úton az autók mellett tekerni.

2013. jún. 17. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha 50-nel hajtasz, akkor igen

[link]

(a lap alján a kisokos is érdekes lehet)

2013. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szent Péter bácsi is meginthet, amikor vérző fejjel kopogtatsz az ajtaján.

Szerintem a saját életetek érdekében vegyetek bukósisakot.

2013. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ősrégi motoros bukósisakban, láthatósági mellényben leszünk.
2013. jún. 17. 23:38
 4/5 anonim válasza:
100%

istenem..aki iet kerdezz menjen vonattal...en minden hetvegen bp-velence kozott edzek a 7esen, es sohase volt gebassz....nemszabad szivbajosnak lenni...ha dudalnak, vagy 5centire eloznek nem szabad bexarni es rangatni a kormanyt csak tovabb haladni...az autosok se akarnak elutni, hiszen nagyon draga a fenyezesjavitas..XD


legjobb erdtol (tarnok hataraban erdemes csak felhajtani:) velenceig a 7esen, aztan velencetol dinnyesig bringauton mivel arra sok a szentharomsag tabla, aztan dinnyestol fehervarig is van bringaut, onnan meg mar sima ugy....4ora alatt kenyelmesen teljesitheto...

2013. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lencsefőzelék ***** válasza:
Biciklisen érdekesen nézhet ki a bukósisak. :) Én még eddig csak kerékpáros sisakokat láttam a bicikliseken. 4-essel is egyetértek, nekem se volt komolyabb biciklis balesetem, pedig már vagy 30 ezer km-t tekertem, és soha nem volt rajtam sisak.
2013. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!