Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aeroflot-nál és S7 Airlines-ná...

Aeroflot-nál és S7 Airlines-nál mennyire szigorúak a kézipoggyászt illetően?

Figyelt kérdés

55*40*20 a méret. Nekem 44*35*23

Szóval kb. 3 cm-el vastagabb, mint lehet.

Ha szívóznak, akkor mennyit pénzt kell fizetnem, hogy felvihessem?



2013. jún. 29. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor én utaztam átszállással Aeroflottal, akkor egyszer sem nézték magát a méretet, csak talán a súlyt. Ráadásul neked csak vastagabb, viszont ránézésre az a 3cm nem hiszem, hogy feltűnik, főleg ha a többi méret jóval alatta van. Viszont kérdés ki ül a chek-in (baggage drop in) pultnál, Budapesten most, hogy nincs külön fapados és sima terminál rém bunkók lettek a chek-inesek. Nálunk volt két csomag az egyik 23,80 kg (23 lehet) volt a másik 16 kg és a pasikám mondta, hogy kell azért a 80 dekáért fizetni. Persze átraktuk a másikba, aztán meg a kedves emberünk adott két jegyet a gép különböző részébe. Soha nem volt gond még a pár kiló túlsúly (nem fapadnál), pláne ha a másik csomag jóval alatta volt a megengedetnek. Nem tudom mi volt a baja, másokkal is ilyen volt lemért mindent belszólt mindenbe. Szóval ha ilyen ül a pult mögé akkor inkább menj a másik sorba :) De mondom csak egyszer fordult elő ilyen általában még mérni sem szokták a kézit nem fapadosnál (néha megkérik, hogy mutassam meg).
2013. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!