Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Liszt Ferenc reptéren hol...

Liszt Ferenc reptéren hol találok olyan rekeszt amibe bele tudom helyezni a kézipoggyászt, hogy megfelelő méretű-e?

Figyelt kérdés
Holnap utazom, Ryanair-rel. Kicsit izgulok, nehogy gond legyen a kézipoggyásszal. Tegnap vásároltam, az eladó azt mondta,hogy ez kimondottan kabinbőrönd, még le is mérte és úgy láttam, minden rendben. Itthon újra lemértem és az 55 illetve 40 cm stimmel, még a 20 cm is meglenne, csak az a baj,hogy a bőrönd elején vannak még külön zipzáros részek, amik kicsit kiemelkednek, és amiket ha beleszámítok akkor már több mint 20 cm. Viszont simán be lehet nyomni ezt a felső részt, szóval nem merev, és ha egy szűk helyre be kéne tenni akkor ez az egész elülső zipzáros rész benyomódna. Mégis félek,hogy bele fognak kötni és végül el sem tudok elutazni. Hallottam,hogy vannak ilyen rekeszek a reptereken amibe ha beleteszem a kézipoggyászt, meg tudom nézni,hogy jó-e a méret. Hol találok ilyet a reptéren? Múltkor amikor repültem(másik kézipoggyásszal) nem láttam ilyet, mondjuk nem is annyira kerestem mert nem volt rá szükség.
2013. júl. 3. 16:39
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy a méretét leellenőrzik valahol, vagy csak akkor derül ki,hogy túl nagy amikor a repülőn berakom a poggyásztartóba? Mert ha elvileg sehol nem nézik, akkor meg simán rakhatom az ülés alá is és nem lesz az,hogy nem fér el a poggyásztartóban. És a súlyát ellenőrzik?
2013. júl. 3. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Kint van egy pár a Check-in pultok elott es a beszallokapunal is van.
2013. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A súlyt is es amerre tér is ellenőrizhetik a beszallokapunal. Ha nem megfelelő, vissza fordítanak es fizethetsz feladott csomagkent utána. A checkin pultnál meresd le es illeszd be a keretbe. Ha nem jo valami, meg mindig gondolkodhat az, hogy mit tudsz tenni.
2013. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Így jár az, aki olcsójános légitársaságokkal utazik. Lehet rettegni centik és grammok miatt.
2013. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudod, nekem nem telik arra,hogy British Airways-zel utazzak és vagyunk így még egy páran. Egyébként köszönöm az első két választ.
2013. júl. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!