Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Felvihetem magammal a gépre?

Felvihetem magammal a gépre?

Figyelt kérdés
Felvihetünk a gépre személyenként 1 literes üvegbe sima csap vizet amit nem a repülőtéren veszünk?
2013. júl. 8. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a biztonsági ellenőrzésen átjutottál, annyi vizet vehetsz a wc mosdójában, amennyit akarsz és mind felviheted a gépre.
2013. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthoni vizet nem, illetve nagyon korlátozottan. Üres üvegeket vihetsz és a reptéri mosdóból valóban annyi vizet viszel a gépre amennyit akarsz. Tehát nem kell pénzért venni. (ha van más folyadék amit vinnél, pl parfüm, akkor a szokásos folyadék szabályok: max 10db egyenként maximum 100ml-es amit vihetsz és fontos, hogy az edény mérete számít, tehát 120ml üvegben ha félig van akkor sem jó, kukába kerül!!)
2013. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat sokat segített még annyit hogy azt már nem kell becsomagolni zárhatós zacskóba ugye?
2013. júl. 8. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit nem kell csomagolni?


Ami folyadék: az említett max. 10x max. 100ml azokat újra zárható szabvány simítózáras zacsiba kell tenned. (újságosnál is kapható a reptéren úgy tudom)

Ezt vizsgálatnál ki kell venni és külön bemutatni!



Ami nem folyadék azt oda rakod ahova akarod. Beleértve az üres üvegeket is. De tényleg üresek legyenek amikor az átvilágításon átmész. Lehet táskában, külön, vagy bárhogy...

Aztán ha bent vagy akkor irány a mosdó és töltesz be vizet. A gépre már bármennyi vizet felvihetsz. (Persze nyilván kézi poggyász méretébe férjen bele, vagy zsebeidbe az üveg vagy ilyesmi. A légitársaság szabályai a mérvadóak ilyenkor, de neki csak a méretbe és súlyba van beleszólása.)

2013. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!