Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mik a teendők a repülőtéren,...

Mik a teendők a repülőtéren, ha online beszállást kértem?

Figyelt kérdés
Még soha sem repültem, nem tudom mit kell csinálnom felszállás előtt. (Wizzair)
2013. júl. 16. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha van feladott poggyász, akkor azt fel kell adni, ha nincs akkor egyből mehetsz a biztonsági ellenőrzéshez.
2013. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Online nem lehet beszállni, ki kell menj a reptérre!
2013. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta, ha csak kézipoggyászod van, akkor mehetsz az ellenőrzésre, ott a személyit/útlevelet és a kinyomtatott beszállókártyát kell felmutatni, utóbbit az online chek-in után tudod kinyomtatni.

Ha van feladandó poggyászod, akkor be kell állni a chek-in-hez a sorba, ki lesz írva a kijelzőn hogy melyik járathoz melyik pulthoz kell sorban állnod.

Ha átmentél az ellenőrzésen, akkor megkeresed a kijelzőn a listában, hogy a te járatodra melyik kapun tudsz majd beszállni. Ha korábban érsz ki, lehetséges, hogy még nem lesz kiírva, és az is lehet, hogy változik a kapu száma, érdemes többször is megnézni.

Általában a gép indulása előtt fél órával zárják a kapukat, szóval min. 2 órával érdemes előbb érkezni.


Az online chek-in-t a wizzair honlapján tudod megcsinálni, utazás előtt max 2 héttel (érdemes a vissza útra is megtenni), fog kérni alap adatokat, név, személyi szám, ha ezeket beírod akkor kész vagy a becsekkolással, ki tudod nyomtatni a beszállókártyát.

2013. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!