Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőre felvihetem a...

A repülőre felvihetem a kiskutyám, lehet nálam vagy elzárják? Mini yorki!

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

egyedul vagy egy orszagban, aminek a nyelvet nem beszeled? ez kicsit eros...


nincs egy arva magyar ismerosod, aki erti az adott orszag nyelvet? Kerd meg ot, hogy hivja fel a legitarsasagot. De ne akarmelyiket, hanem azt, amelyikkel haza akarsz utazni. Biztos van 2-3 airline akik repulnek es akiknek a jegyeit nezegeted. Oket felhivja az ismi es megkerdezi mit kell tudni kutyaval valo utazasrol.

Ha nincs telefon... akkor tessek kifaradni a repterre es a legitarsasag alkalmazottjat megkerdezni, esetleg kezzel labbal magyarazni, rajzolni, mas magyar segitseget kerni...

2013. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hívd fel a légitársaságot. Már mondtuk. Fapadosok esélytelenek. Hagyományos társaságoknál van esélyed. De nem lesz olcsó.
2013. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki a gondviselőd, ki vette a jegyed?
2013. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kiskorúként még jegyet sem vehetek???

Az apámmal jöttem ki autóval őt azóta elvitték most egyedül vagyok egy házban ami 10.-ig van kifizetven és addig valahogy valamiből haza kell mennem.Amit még kitudok fizetni az a fapados járat,de ha a kutyámat nem engedik fel akkor az sem megoldás.Nem bírom már tovább napok óta a sírás kerülget nem tudom hogyan fogok hazajutni egyedül a kiskutyámmal itt senkit sem ismerek pénzem is alig van azt hittem hogy veszek egy olcsó repjegyet és hazamegyek de ez enm így van.

2013. júl. 30. 11:35
 15/17 anonim ***** válasza:
szolsz az otthoniaknak es kimegy valaki erted kocsival, vagy keresel forumon olyan magyarokat, akik abban az orszagbank elnek ahol te (lehetoleg kozeli vagy ugyanabban a varosban) es a penzt amit repjegyre akartal kolteni, azt odaadod benzinpenzre, cserebe teged es a kutyadat is hazavisznek.
2013. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kik és hová vitték apádat?

miért kellett ennyiidőre vinni a kutyát,miért nem hagytad otthon?

ha hivatalosan vitték el apádat,téged nem hagyhattak volna magadra.

Szoval kissé kamuszagu kezd lenni a kérdés...

2013. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Először is kérj pénzt otthonról!

Másodszor írd le hogy melyik országba mész ki!

2013. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!