Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lefoglaltunk egyhetes nyaralás...

Takács Goblin kérdése:

Lefoglaltunk egyhetes nyaralást, a repülőn derült ki hogy lejárt az útlevelem. Buktunk 1.5 millió forintot. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Előre ki lett fizetve egyhetes nyaralásunk, és a repülőbe való beszálláskor derült ki hogy lejárt az útlevelem... Így fordultunk is haza. Mit lehet ilyenkor tenni? Utazási irodában sem szóltak hogy lejárt, igaz az én dolgom lett volna ezt ellenőrizni, de már késő. Valahogy vissza tudjuk szerezni a pénzünk?

2013. júl. 28. 15:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20: Nem én voltam az, aki kamut említett, mert szerinte 1,5 millióból már a Holdra lehet menni, én is linkeltem neki olyan utat, ami két főre simán megvan annyi.

Közben kiderült hogy családról van szó, akkor meg pláne reális ez az ár még a közelebbi útért is.

Nem én vagyok akit győzködni kéne...



Amúgy meg kérdező, ha család, akkor miért nem mentek el a többiek nélküled? Kicsi gyerekek is voltak?

2013. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 dragonline válasza:

8: ''Ki az a hülye aki a távol keletre vagy dél amerikába egy hétre megy nyaralni? Amikor maga az út oda vissza 4 nap.''


1 napra is lehet menni, pénz kérdése, hülyének pedig ne nevezz olyan valakit akiről semmit sem tudsz.

2013. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

A repülőre történő beszálláskor vették észre?


Az útlevél és ha szükséges vízum ellenőrzés már a check-in-nél megtörténik. Nem a repülőre történő beszállásnál.

Szóval nekem emiatt furcsa a kérdés.

2013. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez nekem is feltűnt, de gondolom a becsekkolást értette beszállás alatt.
2013. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb odafigyeltek.
2013. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!