Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Maximum hany kg-os babat bir...

Maximum hany kg-os babat bir el a repulon kerheto babaagy?

Figyelt kérdés
Hosszu repuloutra indulunk, babaagyat szeretnek foglalni 9 honapos gyerkocnek, csak nem tudom, mennyi a sulyhatar, illetve, hogy hol tudnek utanajarni, mert mar kerestem a neten, de eddig semmit nem talaltam rola.

2013. júl. 29. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettel legitarsasagot irni [link]
2013. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi repültünk babaággyal. Emiratessel.

Nem minden légitársaságnak van ilyenje, öket kellene megkérdezni, mi a foglaláskor jeleztük már, hogy szeretnénk, mert azt elöre kell kérni.

Plussz mi elöre csináltunk check in-t mert csak fal elötti középsö részhez lehet felszerelni. Amúgy kisgyerekkel ott is a legjobb, mert oriási hely van úgy tud a gyerek ki-be menni az ülések között, ogy senkinek sem kell felállnia, akár nagyobb gyerek el is tud a földön feküdni.

11 kg volt nálunk a max terhelhetöség, de azt hiszem 80 cm-es csak. Nekem akkor 14 hós lányom 10 kg volt és 79 cm volt, de azért ez már szük volt neki, a lábait behajtotta. Sajnos sokat nem tudott benne aludni.

Dubai-ig mentünk 6 órát, ot aludt benne 1 órát, de nappal volt annyi elég volt neki. Aztán Dubai-ból éjszaka indultunk Mali-ra 4 órás út volt, ahol végig aludt, de végig turbulenciában mentünk, amikor tilos bele tenni, vagy ki kell venni, így nem tettük bele, mert nem akartuk kivenni amikor turbulencia van(ránk szoltak, kötelezö).

Ha éjszakai nyugodt úton mentek akkor tuti jó, de amúgy felesleges.

2013. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, mind a ketto hasznos volt!:)

Egyebkent Aviancaval utazunk, kozel 11 oras lesz az ut, ejszaka, szoval, remelem, megkapjuk azt az agyikot, es fog benne aludni a babank.

2013. júl. 30. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Avianca flights operated by an Airbus aircraft offer an in-flight cradle service for infants weighing up to 11 kg. This service can be reserved when completing Web Check-in or at the airport counter. Cradles are assigned on a first come first serve basis:

Airbus A319-A320: 2 cradles per aircraft

Airbus 330: 5 cradles per aircraft

2013. júl. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, de mindenképpen figyeljetek a check in-nél, mert ilyet csak ahova írtam tudnak felszerelni.
2013. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es...Megijesztettel, hogy csak a check-innel lehet kerni...Akkor jobb, ha felkeszulok valami mas altatasi lehetoseggel is...

Kedves 5-os, igen, tudom, hogy csak a bulkhead seat-nel lehet felszerelni a falra, lattam mar ilyet, csak akkor meg nem babaval utaztam.

Azt hiszem, a felszallas elotti 5 oras varakozasi ido talan lehetove teszi, hogy az elsok kozott csekkoljunk be, igy talan lesz ra esely, hogy az 5 agyiko egyiket mi kapjuk meg...

2013. júl. 31. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit a négyes belinkelt ott áll, hogy web check in-nél. Nem soka veszik igénybe ezt, mert ahogy írtam, azt hiszem össze vissz a nagy böingeken is csak 4 ilyen lehetöség van, az elsö osztályokon úgy tolják melléd a babát, oda más a lehetöség.

Ès ahogy írtam a turbulenzia alatt ki kell venni, és nekünk az jobb volt, hogy a gyerek aludjon és ne kelljen keltegetni. ìgy inkább férjem kezében aludt.

2013. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!