Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Foglaltam repülőjegyet egy...

Foglaltam repülőjegyet egy holnapi járatra (Ibusznál- egy Lufthansa gépre), viszont azt írja hogy a jegykiállítás határideje ma éjfél és még nem vették fel velem a kapcsolatot pedig már csak kicsivel több mint 3 órám van éjfélig. Mi teendő?

Figyelt kérdés
Már hívtam őket az összes számon de nem vették fel egyiket sem. Nem lehet hogy csak akkor veszik fel velem a kapcsolatot mikor "kinyitnak"? Mondjuk ha holnap 8:00 kor nyitnak akkor csak akkor fognak hívni? Az már késő lesz addigra elévül a foglalásom...

2013. aug. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Ha foglaltál jegyet, akkor van helyed a gépen. Vagy becskkolsz on-line és kinyomtatod a "jegyed" magadnak otthon, vagy majd csak odamész holnap a reptérre, odaadod az útleveled/személyid és a neved alapján megkeresik a rendszerben a foglalásodat.
2013. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jegykiállítás? Papír alapú jegy már rég nincs. Vagy online becsekkolsz a lufthansa oldalán vagy a reptéren.
2013. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jegykiállítás határideje = addig kellett megvenni a jegyet, addig élt az az ár, amin vetted.


De neked amúgy boldogság szándékosan 5-10e Ft-tal többet fizetni egy utazási irodának, amikor közvetlenül a Lufthansa oldalán is foglalhattad volna olcsóbban?

2013. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vontak le semmit a bankszámládról, marha nagy mákod van. Akkor az azt jelenti, hogy van esélyed jegyet keresni az interneten.

Hidd el, sokkal olcsóbb lesz, és azonnal kapod a visszaigazolást. Próbálj meg tisztességes nemzetközi keresőket használni legközelebb, vagy előbb kérdezni, utána jegyet venni.

2013. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!