Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A 7O5030-as járat ma felszállt...

A 7O5030-as járat ma felszállt Budapestről, de hogy tudom megnézni hogy Zakynthos-on leszállt-e? Megérkeztek-e egyáltalán a szüleim. (A Zakhynthos Nemzetközi reptér honlapján nem ismertem ki magamat)

Figyelt kérdés
Igen nagyon aggódok értük, de jelenleg nem tudom őket telefonon elérni.

2013. aug. 23. 23:35
 1/4 anonim válasza:

[link]


Próbáld meg ezen a linken, ha ismered a "flight numbert". :) Remélem segíthettem!

2013. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ha felszállt akkor biztosan le is szállt. Iszonyatosan ritka, hogy bármi baleset történne Európán belül repülőgépekkel. Ha véletlen mégis megesne akkor teljesen biztos, hogy mindenhol címlapon foglalkoznának az üggyel, pláne a magyar lapok ha egy magyar indulású gépről van szó. Szóval ha semmi ilyesmi rossz hírt nem látsz az index.hu és egyéb online lapok címlapján akkor nyugodj meg, semmi okod pánikolni.
2013. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a flightradaron minden gépet, a teljes útvonalával visszanézhetsz. Az érkeési reptérre rákeresve meglátod, melyik gép mikor érkezett az arrivals fület keresd.
2013. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] a pontos cím amire szerintem az előző válaszoló gondolt és valóban a gépek többségét itt megtalálod. De akkor se ess kétségbe ha épp nem találod! Bár Európai járatok ritkán szoktak róla hiányozni.
2013. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!