Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazott már valaki úgy, hogy...

Utazott már valaki úgy, hogy csak kiment a repülőtérre, teljesen céltalanul, pár forinttal a zsebében? Vagy ilyen csak a filmekben létezik?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Persze, többször is utaztam kevés pénzzel a zsebemben. Bár teljes céltalanság az eléggé kizárt, mert azért azt tudtam, hogy melyik gépre szól a jegyem és az hova fog repülni. :D


Vagy úgy érted, hogy nincs is repülőjegyed? De akkor a pár forintból tuti nem fogsz repjegyet venni, így nem jutsz el sehova. Utolsó pillanatban vásárolt repülőjegy az nagyon drága, szóval mindenképp vedd meg inkább előre ha menni akarsz valahova.

2013. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem életszerű, repülővel semmiképp. Nekem sajnálatosan nemrég kellett reptéren aznapra fapados jegyet vásárolnom, hát olyan összeg jött ki, hogy dobtam egy hátast, csak nem volt más lehetőség-fizetnem kellett...
2013. aug. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Es ha valami csoda folytan el is jutnal x orszagba akkor ott nekiallnal csovezni, vagy megis mik lennenek a tovabbi tevek penz nelkul?
2013. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reptér, pár forint megvolt. Olyan is volt, hogy közölték, a viszautat sikeresen 1 hónappal későbbre foglaltuk le :DD

Ezért hord az ember magánál bankkártyát.

2013. aug. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos volt már ilyen, csak ő azóta éhen halt.
2013. aug. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Félreértettétek a kérdést!

Igen is ki lehet utazni a reptérre, bkv-val, pár forinttal a zsebben!

Ott aztán lehet nézelődni, majd hazamenni.

Nem láttam még ilyen filmet, de nem rossz ötlet.

2013. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!