Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nagy baj ha nem check-in-elek...

Nagy baj ha nem check-in-elek be online?

Figyelt kérdés

British airways, New Yorkból megyek haza, de amúgy sem tudnám kinyomtatni a beszállókártyát+ nem is engedi valamiért, pedig elvileg már lehetne.


Szóval elég a foglalási számot majd a reptéren bemondani mikor feladom a csomagot?



2013. szept. 13. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, majd becsekkolnak ott.

Tavaly én is így utaztam Amerika/Amerikából, nem tudtam előre neten becsekkolni.

Csak a Ryanairnél tudok olyanról, hogy ott elvileg kötelező, de most volt ismerősöm, aki azt sem csinálta meg, és a reptéren vannak automaták direkt erre a célra. (Azt nem tudom, hogy ezért is kellett-e plusz pénzt fizetnie, vagy csak a pultnál becsekkolásnál kellett volna.)

2013. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ryanairnél fizetős a reptéri checkin elég keményen, 20 ezer ft körül per fő. Wizzairnél is fizetős, de kicsit enyhébb díjszabással.


De amúgy jellemzően nem kell érte fizetni csak néhány fapadosnál (ott is csak akkor ha az adott reptéren az online checkin is elérhető lenne - mert ha nem elérhető akkor a reptéri ingyen van), a kérdezőnek sem kell majd fizetnie, elég ha viszi az útlevelet és esetleg a foglalási számot. Bár a fontos az útlevél. A többit úgyis látják a rendszerben.

2013. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyáron finnairrel utaztunk és visszafelé nem tudtunk becheckolni, de semmi gond nem volt.
2013. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!