Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair online check in dij?

Ryanair online check in dij?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom az online check in is fizetős a fent megnevezett társaságnál. Lehetséges az, hogy egy varsói járat esetében nem kell fizetni az online check in-ért?

Minden más desztinációnál amit megnéztem valami 2300 ft/fő/út online check in dijat adott hozzá a repjegy árához, de az enyém maradt annyi a foglalás végére is, mint amennyiért a kezdőoldalon irták.


2013. szept. 5. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

" de az enyém maradt annyi a foglalás végére is, mint amennyiért a kezdőoldalon irták."


Ez mindig így van. Kivéve ha valami extrát adsz közben hozzá.

A kezdetben is olyan árat kell írni nekik amennyiért utazni lehet. Ha több lesz a végére akkor valami extrát vásároltál, ez 100%. Nem lehet nekik ilyennel trükközni. Azok az idők már rég elmúltak.

2013. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi. Meg még annyi, hogy az nem gond, hogy nem kellett megadni az utasok adatait? (a nevük kivételével) Vagy a szuletesi datumokat majd csak az online check in nél kell megadni?


Tudom kicsit sok a kerdes, de ezzel a "kedves" tarsasaggal meg nem mertem foglalni soha :)

2013. szept. 5. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, a foglalásnál csak a név kell, a többi adat majd a check-in során.
2013. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm. ment a kéz
2013. szept. 5. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:

És tényleg nagyon figyelj a végösszegre! Ha nem annyi, mint a kezdeti ár akkor valami extrát biztosan vettél. Ha pl. csomagot akkor nincs gond, mert az gondolom szándékos. (Bár elég nagy kézi poggyászt engednek ingyen vinni, én egy hétre elmegyek azzal simán)

De pl. sokan biztosítást is vesznek pedig nem kötelező :)

2013. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem vettem hozza semmi extrat. Pont azt irtam, hogy ahogy a tobbi jaratot neztem mindenhol ilyen adminisztracios dij meg olyan online check in dij is rajott a jegyre, de amire en foglaltam az annyi maradt amennyi maga a repjegy.


Repultem mar sokszor, de fapadossal meg csak egyszer, de akkor meg nem is volt ennyire maceras a foglalas, nem akartak lepten nyomon lehuzni minden hulyeseggel.


Azon voltam beparazva, hogy az online check int veletlenul nem adtam hozza, de azota mar megvilagosodtam, hogy akar penzbe kerul akar nem, az minden jegyhez alapbol hozza van rendelve mint szolgaltatas, aztan az okosabb becsekkol otthon, a butabb meg elfelejti es kifizeti a horror arat a repteren erte.

2013. szept. 6. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!