Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » REPÜLŐJEGY ÁZSIÁBA! Elsősorban...

REPÜLŐJEGY ÁZSIÁBA! Elsősorban Bangkok illetve Malajzia: Kualalumpur cél érdekelne. Hogy és milyen módon tudnék eljutni oda, és persze hogy a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Válaszokat előre is köszönöm!


Amit én kinéztem egyenlőre így néz ki:

Budapest - Moszkva : 8000 Ft oda vissza: 16.000 FT

Moszkva - Bangkok: : 61,500 Ft oda vissza: 123.000 Ft

--------------------------------------

139.000 Oda vissza árnál nem tudom olcsóbban kihozni.

Malajziába pedig még drágább. Tud valaki jobbat ?


Válaszokat előre is köszönöm!



#Ázsia #Malajzia #Bangkok #legolcsóbb repülőjegy #legolcsóbb módon repülni
2013. szept. 20. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A 123.000 Ft, ha benne vannak az illetékek is, szuper jó ár! Én 2008-ban voltam még közvetlen Budapest-Bangkok Malév járattal, és 220.000 Ft volt a jegy.
2013. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, a 139.000 Ft.
2013. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Budapest - Moszkva : oda-vissza: 16.000 FT

Moszkva - Bangkok: : oda vissza: 123.000 Ft


Igen, kicsit féltem, hogy a 139.000 Ft oda-vissza ár az jó lesz. (sajnos), azt hittem kicsit olcsóbban is ki lehet hozni.

mondjuk oda vissza 100-ért.

2013. szept. 21. 08:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy Moszkvába vízum kell?
2013. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel azt erősen kétlem, hogy a harmadrendű Vnukovóról indulna a bangkoki járat, így nyugodtan adj még 30e-t a 139-hez vízum címen.


EgyptAirnél rendszeresen lehet KL-ba és Bangkokba is 150-160 körüli jegyeket találni és még ingyen vízumot és szállást/városnézést is adnak, ha még mindig olyan szörnyű átszállási idők vannak, mint pár éve voltak.


Ha most akarsz venni, a KLM-nél nagyon durva akciók vannak pár napig, Sanghaj és Hong Kong 120 körüli árakon megy, onnan pedig egy AirAsia már filléres dolog.

2013. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyébként meg az oda-vissza 100-t honnan vetted? A legalacsonyabb normál ár mindig is 150 körüli volt, kivéve az Aerosvittel, de velük is 130, meg néha ugyanennyi volt amikor durva akciózást csinált néhány napig egy-egy légitársaság.


Amúgy te Thaiföldre wizzes kicsi kézipoggyásszal indulsz? Csak a moszkvai járat árából gondolva.

2013. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ige, egyértelmű, hogy más Moszkva is vízumos.

Hogy mennyi a vízum azt nem tudom!


Pl.: az is érdekelne engem, hogy a Dubai útsorán ugyebár szintén kell vízum, de azt olvastam, hogy már tökélesen működik az Online vízumigénylés is. Hogy már a Dubai-ba tartó emberek 30%-a műr Onlin vízumigénylést bonyolít le, ami gyorsabb, egyszerűbb stb, és ez a szám egyre nő.

Arról senki nem írt, hogy az mennyibe kerülne. Lehet ingyen van ? (Bár azt nem hiszem)


Visszatérve Moszkvára és Bangkokra, igen, a moszkvai 16.000 Ft-os utat kézipoggyásszal terveztem, illetve a Bakkoki utat is. 4 napról van szó, így ami kell abban elfér.


Azt hogy honnan vettem a 100.000 Ft-ot ? :D

Csupán szerettem volna. Szimplán abból indultam ki, hogy kezdő vagyok és ha én 1-2 perc keresés alatt 130.000 körül találtam ( + Vízum), akkor talán 100-ért is találhat valaki, aki már 100-szor tapasztaltabb mint én.


Amúgy itt egy másik kérdés is felmerült, látva a kommentet és épp ez lett volna a cél : AIR ASIA.

Azt tudom, hogy onnan már filléres áron lehet bejárni fél Ázsiát, avagy az egészet, de épp az a lényeg, hogy hol és hogyan lehetne eljutni Budapestről a legolcsóbban egy olyan úti célra, ahonnan már indul az AIR ASIA légitársaság.

2013. szept. 21. 11:03
 8/14 anonim ***** válasza:
A dubai vízum még drágább mint az orosz. Mindkettőhöz meghívó is kell. Az orosz kb 30E a dubai kb 40-50E, olcsóbb ha az Emirates járatával mész.
2013. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Dubai vízum:


Utazás egyéb légitársasággal

Rendelkezésre állnak egyéb légitársaságok budapesti indulással... amennyiben ezt a lehetőséget választjuk, ebben az esetben „szponzort” kell találni magunknak a vízumhoz.


Szponzor általában 4-5 csillagos szálloda lehet. Ezen szállodák el tudják intézni a vízumot. Pontos információkat az adott szálloda tud adni, mivel a feltételek és árak minden szállodánál mások.

(4 csillagos szálloda 18.100 Ft/éj, tehát 9000Ft/fő /éj)


Ebben nem vagyok egészen biztos, hogy olcsóbb lehet az Emirates járattal. Megmondom Őszintén szóval, nem néztem még más járatot, de 1-2 helyen hallottam, hogy 120.000 felett van oda vissza. (igaz, ebben benne van a vízum is)


De a WIZZAIR-rel Budapest Dubai, közvetlen járat, pl novemberben vagy decemberben 23.090 oda, 23.090 vissza. Ami alig 46.000 Ft. Ha magunk intézzük a vízumot akkor is olcsóbban jövünk ki ezzel nem ?


Bocs ha hülyeséget írok, természetesen sosem voltam Dubai-ban még. A Wizzair a 10. hónaptól indítja a közvetlen járatait Dubai-ba.

2013. szept. 21. 12:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Még nézz utána a transit vízumnak, pl moszkvában ez 3 napos, tehát valószínű kettő kell (oda és vissza). Én is sokat kerestem ezen az úton de igazából ahova vízum kell az nem a legjobb megoldás. Én most Szófiából megyek a Turkissel, Szófiába pedig busszal. ez volt a legolcsóbb megoldás. Nézz körül a környező országokból induló repülőjáratok között is. Én személy szerint kihagynám azokat az országokat ahová vízum kell plusz még meghívó is. Az Emirates drága de ők elintézik neked a vízumot is.
2013. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!