Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair légi társaságnál hogy...

Wizzair légi társaságnál hogy lehet hangszert szállitani?

Figyelt kérdés
Nem tudom , meg tehetem-e hogy az elektromos gitáromat darabokra szedem(Úgy konkrétan csak a nyakát szedem le)és be teszem a kézi poggyászba.(TUDOM hogy bele fér). Nem kötnének bele,vagy ki vetetnék velem,a fém alkatrészek és a nyak bunkónak találhatósága miatt? Csak tudatos válaszolókat kérek.
2013. szept. 23. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha belefér a kézipoggyászodba akkor viheted. Ha nem fér bele akkor vehetsz neki jegyet, ugyanúgy mintha egy utas társad lenne. Így egy ülés is elfoglalható vele. Hangszert és más törékeny dolgot így lehet szállítani.


De ha belefér a kézi poggyászba akkor úgy csináld, úgy olcsóbb.


Azonban nem tudom mi kell a szerelés miatt neked, mert pl csavarhúzót nem vihetsz a kézi poggyászban!

2013. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!