Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Angliába "szalonna"-kolbász-sz...

Angliába "szalonna"-kolbász-szalámi vihető?

Figyelt kérdés
Kézipoggyászba tennék kis mennyiségben szalámi-félét,párizsit-amit hiányolnak a kinnt élő gyerekek. Vihetem szerintetek simán ? T.rudit sajnos nem,azt tudom.

2013. okt. 15. 11:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs,Wizzair-al megyek.
2013. okt. 15. 11:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom minek írtad mivel mész, mert teljesen mindegy.

Ha szerencséd van akkor a túró rudi se gond.

Ha nincs akkor a kolbász is kukában végzi...


Mindenesetre ha viszed ne lobogtasd a biztonsági ellenőrzésnél, hanem csak rakd a táska mélyére és reménykedj, hogy nem lesz semmi gond. Persze hogy biztosan ne vesszen kárba legjobb ha valaki elkísér és hazaviszi ha nem engednek valamit (nem kötelező kidobni, csak sok ember egyedül megy a reptérre így nincs más lehetőség)


Sajnos amiket írtál és a túró rudi is határeset kategória: volt aki vihette és volt aki nem. Lehet vitatkozni, hogy szabályok szerint így van vagy úgy van de a végső szót úgyis a reptéri biztonsági személyzet mondja ki.

2013. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszodat,megpróbálom hátha... Egyébként debrecenből indul a gép,onnan más társaság nemigen megy,azért írtam.
2013. okt. 15. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Debrecen az még nehezebb dió, mivel csak nem rég óta járnak onnan gépek és próbálnak jó kisfiúk lenni, minden szabályt maradéktalanul betartani. Úgyhogy ott több esély van rá, hogy ami egy nagyobb reptéren, akár Budapesten még átjutna (pl. túró rudi, kolbász), azt ott kiszűrik. A reptér honlapja szerint pl. nem tanácsos ilyesmit vinni... de ha kikísér valaki a reptérre akkor meg lehet kockáztatni, legfeljebb hazaviszi.
2013. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!