Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy repülőjegy, ha Milánóba szeretnék utazni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Melyik reptérre?

Miért nem nézed meg a két nagy fapados oldalán?????

2013. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pl. [link]
2013. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vagy : [link]
2013. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Oda-vissza?


Vettem már 100 Ft-ért is és 9000 Ft-ért is. Meg közte mindenféle áron.

Azt nem tudom átlagosan mennyibe kerül mert a 40 ezres jegyekkel sose foglalkozom, mindig az olcsót veszem ha veszek.

Ha sose vettél még repülőjegyet akkor pedig most szólok, hogy ne csodálkozz egy percig se ha olyat látsz, hogy egyik nap 3000 Ft ugyanaz a jegy ami másnapra 50 ezer Ft. Minden ugyanaz csak az utazás dátuma más és ilyen ár különbség lehet!!!

2013. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a linkelt oldalakat felejtsd el. Neked csak ez kell:

www.ryanair.com és www.wizzair.com

2013. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milánóhoz én is a ryanair és a wizzair oldalait javaslom megnézésre, nem is tudom időről időre hogyan kerülnek elő ostoba lehúzós közvetitő oldalak nevei.

Egyébként ha mára jegyárakat megnézed, azt is nézd meg, honnan olcsóbb Milánóba bejutni. Mert érdekes módon nem Malpensa lesz a nyerő. Aztán azt is megnézném a helyedben, hogy ha már ott vagyok, hova érdemes menni, mert hogy Milánó az egyik legramatyabb hely a környéken, az biztos.

2013. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Milánó az egyik legramatyabb hely a környéken, az biztos."


De ha ott van dolga, akkor muszáj oda mennie, nem? :)


Amúgy egyetértek a bejutással kapcsolatban. Bergamóból kicsit olcsóbb bejutni, mint Malpensarol. Szóval teljesen egyforma jegyárak mellett a Ryanair emiatt is jobban megéri. Csak az a baj, hogy a ryanairnek kevesebb gépe jár már mostanság és annak se legjobb a menetrendje.

2013. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ramaty Milánó, nekem a kedvenc olasz városom Róma után. Nagyon szép, fejlett, mintha Németországban lennél, a kaják istenitek, kevesebb a túristacsapda hely, mint Rómában, aránylag olcsó hely, nekem csak pozitív tapasztalatom van.
2013. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!