Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek veszélyes lehet?

Devil_inangel kérdése:

Szerintetek veszélyes lehet?

Figyelt kérdés

Ha igen,van e megoldás a veszély helyzetek megelőzésére.

16 éves vagyok,és Amerikába megyek Párizsi átszállással. Párizsba a reptéren éjszakázom,de ott hotelbe megyek,másnap reggel megyek tovább.

Szerintetek ?



2013. okt. 31. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi veszélyes??


És hogy tudsz egyszerre a reptéren és a hotelben is aludni? :-)

2013. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, "Párizsba a reptéren éjszakázom,de ott hotelbe megyek" vagyis a párizsi reptér területén van egy hotel vagy mi?
2013. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy Mariott meg egy Hilton is a Roissy reptéren de azért meglepne ha egy 16 éves magyar simán ezek valamelyikébe checkelne be...
2013. nov. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na akkor fuss ennek a kerdesnek neki megegyszer!



(milyen felelotlenseg a felnott reszerol olyan jegyet venni a kiskorunak, amivel ejszakat kell toltenie barmelyik repteren? Inkabb nem eszek es kifizetem az extra penzt, hogy normalis atszallasos jegyet vegyek annak a gyereknek... ezt csak igy zarojelben jegyzem meg, ha rad nem vonatkozik, nem veszed magadra!

2013. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amerikába mész? Hova Amerikába? Kolumbia? Peru? USA? 16 évesen egyedül? Mert ha USA akkor számíts arra hogy a bevándorlási tiszt nem enged be egyedül, 16 évesként (Ott ugyanis 21 éves korodig kiskorú vagy a legtöbb államban).

16 éves gyermekemet még csak Párizsba se engedném el repülővel, se sehogy egyedül.

2013. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen voltam az USA-ban egyedül, mi az, hogy nem engedik be? Nem is hallottam még ilyet... Egyébként is 18 éves kortól vagy nagykorú, de az már mindegy is.
2013. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szülői engedéllyel beengednek, ne aggódj ;)
2013. nov. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!