Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen repülőkkel kéne mennem,...

Milyen repülőkkel kéne mennem, ha Granadába (spanyol) szeretnék eljutni a Liszt Ferenc repülőtérről (régebben Ferihegyi repülőtér volt)?

Figyelt kérdés
átszállások, gépek és árak érdekelnének....
2013. nov. 4. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A legfőbb kérdés: MIKOR? Egyébként, én az indulást és érkezést inkább Bécsből javaslom, mivel onnan 20-30e vel olcsóbb lehet.
2013. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Neten meg tudod nézni...
2013. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Áprilisban gondoltuk (7-11??), és a nethhez nem nagyon értek sajnos....


Amúgy ha Bécsből indulok, akkor melyik géppel kell kimennem Bécsbe? és onnan hogyan tovább?? ezért is kellene nekem leírni az egész útvonaltervet...

2013. nov. 4. 21:19
 4/21 anonim ***** válasza:

Most rákerestem neked csak találomra beírt időpontokra. Úgy tűnik, hogy oda IBERIA, vissza AirBerlin.

De nagyon-nagyon drága, és nagyon hosszú idő, ergo ez így hülyeség.

Azt tanácsolom, menj el közvetlen járattal mondjuk Málagába, vagy már spanyol nagyvárosba, és onnan busszal/vonattal tovább.

2013. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

pelikan.hu


Nagyon nem mindegy, hogy mikor, mert pl. Budapestről közvetlen malagai járat csak tavasztól őszig van, miközben Pozsonyból egész évben.

Lehet, hogy Granadába is csak bizonyos időszakban van járat, és olcsóbb ha Pozsonyból vagy Bécsből indulsz.


Ha nincs közvetlen járat vagy bonyi az átszállás, akkor nézd Malagát is. Az Alsa-nak van buszjárata Malaga és Granada között, ha nem 40 nagybőrönddel érkezel és ezt bevállalod, tudok segíteni információval (pl. malagai reptérről hogyan jutsz el a buszállomásra)

2013. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Air Berlin még a legolcsóbb, de Berlinen keresztül kell menni - de a többihez képest olcsó, a fapadoshoz drága.

Áprilistól már szerintem Malagába is van járat. Budapesti vagy amúgy? Mert be tudsz menni utazási irodába is, ha gyakorlott az ügyintéző, akkor nagyon ügyesen megkeresheti neked a legjobb lehetőséget.

2013. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Malaga - Granada között nincs közvetlen vonat!

Viszont buszjárat van, a reptérről indul a vonat a Maria Zambrano állomásig (vonat/buszpályaudvar), ez nagyon kényelmes és pár euró. Még bőrönddel is lehet utazni.

A buszpályaudvarról van már busz Granadába, de még korai nézni áprilisra az időpontokat, addig akár változhat is.


De Malagával érdemes kalkulálni, ha nem találsz Granadába olcsó járatot.

2013. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Na, most megtaláltam (mert több busztársaság van, én a Portilloval szoktam menni, de annak nincs közvetlen Granada és a malagai reptér között)


Szóval ha Malagai érkezés lesz esetleg, ott a reptéren van a buszállomás. Az Alsá-nak van a reptérről közvetlen járata Granadába:

[link]


11-13 euró a csak oda jegy egy főre, jövőre biztos picit több lesz, de mondjuk számolj 15-tel/fő/egy irány.

Baromi kényelmesek ezek a buszok, én a másik irányban lakok, de ide is jönnek busszal a reptérről nagy csomagokkal.

2013. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És hány óráig tartanak az utak?? átszállások? meg az egész egybe???
2013. nov. 4. 21:51
 10/21 anonim ***** válasza:

Felejtsétek már el az ilyen pelikán-szerű vackokat!!!

Könyörgöm miért kell mindig hülyeségeket tanácsolni az ide betérőnek?


Fapadossal Budapest Brüsszel + Brüsszel Malaga. De van Alicante, Almeria, Sevilla is. Ezekből megy tovább busz is, némelyikből vonat is.

JEgyárban 4000 Ft körül vedd majd meg Brüsszelt, és ízlésfüggő, szerintem 30 - 35 euró per irány árban lesz Charleroi-ból a fent említett 3 spanyol város. De még ne vegyél semmit, csak nézd az árakat!

Keresni pedig csakis a ryanair oldalán!!!!!

2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!