Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen egy repülőgépen utazni?

Milyen egy repülőgépen utazni?

Figyelt kérdés

Még soha nem repültem,nem is értek a repüléshez,sőt repülőt még közelről sem láttam csak úgy,hogy mennek magasan amikor csíkot húznak ,viszont hamarosan megyünk Spanyolba repülővel és érdekelne,hogy mire számíthatok.

Kényelmesek az űlések,van étel felszolgálás,sok idő az út Magyarországtól Spanyolországig,le lehet húzni az ablakot úgy mint a vonaton és nézegetni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 16. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Barcelona kicsit több, mint két óra, nem tudom, ti hova utaztok.

Az ülések kényelme és az étel attól függ, milyen légitársasággal utaztok. Ha fapadossal, az nem annyira kényelmes, kicsi a hely, de ilyen rövid úton megfelel. Étel pénzért van.

Mivel akár 1000 km/óra sebességgel is mehet egy repülő, elég érdekes lenne, ha kidugnád a fejed az ablakon. :) Ráadásul nincs is ott fenn olyan jó idő.

Az ablak természetesen nem nyitható, de azért lehet nézelődni, és ha nem felhős, akkor nagyon érdekes felülről látni a világot.

2013. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
Unalmas. Semmi látnivaló és természetesen nem lehet lehúzni az ablakot. Bár Európa nem olyan nagy, hogy pàr óra alatt ne tudnál bárhová eljutni. Szerintem 1-2 óra lesz az út. Felszolgálás van. Legalàbbis amikor én utazok, van. Szendvics, snack, ital, bor, sör, udítö,kávé, tea, bármi, amit akarsz. Az ülések kényelmetlenek. Ha teheted ne ablak, hanem folyosó mellé vedd a jegyet. Nézheted a tv-t az elötted levö monitoron. Az üléseden lesz a menü, hogy milyen müsorok közül vàlaszthatsz. Bár én 2-3 film után már nagyon unom a tv-t. De ez a táv, amire te mész, olyan rövid, hogy nem is lesz idöd egy filmet sem végignézni. Ja és most, hogy már engedik a laptopot és tabletet hasznàlni, van Internet ,igy gyorsabban megy az idö. Jó utat!
2013. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"le lehet húzni az ablakot úgy mint a vonaton és nézegetni"


Ezt azért ne próbáld ki egy kereskedelmi járaton sem.

2013. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ezt az ablak lehúzást komolyan gondoltad? :DD :D Kint mínusz 50 fok, oxigén szinte semmi(repülőn mesterségesen tartanak nagyobb légnyomást és fűtenek), te meg tényleg lehúznád az ablakot? Nem az a baj, hogy nem repültél, hanem az, hogy a földrajz órákat is ellógtad.
2013. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez mellé, utolsó XD

Nem a földrajz, hanem a fizikaóráit lógta el, ha olyan alapvető természettudományos ismeretei hiányoznak, mint a légnyomáskülönbségből adódó gondok ismerete.

2013. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Felemelő érzés, csak úgy cikáznak a magasröptű gondolatok. :)
2013. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Elmentek a fenébe trollok.

Legalább az első kettő válaszoló volt a normális csak,ők legalább nem lenéztek.

2013. nov. 16. 22:02
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

"Hát ez mellé, utolsó XD "


Mi ment mellé? Ezt benézted picit. :) Földrajz órán bizony téma, hogy a magassággal arányosan csökken a hőmérséklet és a légnyomás is.

2013. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Milyen repülőtársasággal mentek?

Ha fapadossal akkor

- nem kényelmesek az ülések

- ételt felszolgálnak de csak akkor eszel/ iszol ha megfizeted az árát. (nem olcsó. 1 kis dobozos cola 2 euró)

- az út 2,5 óra

- ablakot nem tudod lehúzni, de nem is lehet

- tévét nézni fapadoson nem tudsz


Ha nem fapadossal mentek hanem pl: british-el

- kényelmesek az ülések

- kaptok ingyen enni/inni

- 2.5 óra az út

- ablakot nem lehet lehúzni

- nincs tévé nézés.

2013. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Ne hallgass rájuk!

Nyugodtan kérd meg a stewardesst hogy húzza le az ablakot, mert körül szeretnél nézni! Ha szerencséd van akkor még egy kicsit a lábad is kilógathatod 10km magasból.

2013. nov. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!