Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tudnátok nekem segiteni...

Tudnátok nekem segiteni hogyan juthatok el olcsóbban?

Figyelt kérdés
szeretnék elutazni tunizéába, viszint rengeteg helyet megnéztemés elég drága mind, viszont mindenki azt mondja olcsó oda elutazni, kérdésem az lenne valaki volt e már ott és hogy mennyibe kerülne ez, utazás szállás minden, de tényleg a legolcsóbb változat kellene. válaszokat lőre is köszönöm :)

#utazás #tunázia
2013. nov. 30. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb (és valószínűleg legolcsóbb is) megoldás az, hogy kimész Bécsbe és onnan a Tunisair légitársasággal közvetlenül elrepülsz Tunézia fővárosába, Tuniszba.


[link]

2013. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis mikor?
2013. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
június vagy július körül lenne a legjobb
2013. dec. 17. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb az, ha Bécsből indulsz. 1 átszállás Milánóban, Alitaliaval. Júniusban ez 65ezer körül van (oda-vissza). Viszont Milánóban a Tunisba induló gép egy másik reptérről megy.

A Turkish Airlines-el Istanbuli átszállással oda vissza (Bécsből) 90ezer körül van.

2013. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hu nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2013. dec. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!