Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen érzés repülni? Mi volt...

Milyen érzés repülni? Mi volt a leghosszabb utad?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék egyszer repülni és lehetőleg éjszaka a sötétben, de még soha nem adatott meg, mondjuk még csak 14 éves vagyok.

Ha elképzelem magam ahogy a repülőn ülök és mondjuk nézek ki az ablakon, libabőrös és nagyon izgatott leszek. És miért leszek ettől libabőrös?

Ha belegondolok akkor egy kicsit ijesztő is a magasban, a nagy semmiben..

Milyen érzés a levegőben lenni?


2013. dec. 1. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép dolog. A felhők fölött szikrázóan süt a Nap és iszonyatos hideg van odakint. De bent, a gépben unalmasan zajlik az élet. Monoton a gép zúgása, néha van valami film, az ember megpróbál aludni, fészkelődik, takarózik, szóval ha sok órát mész valahová, akkor vigyél könyvet is.
2013. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
mint autóban, nem érzel semmit, sem a sebességet, semmit csak ülsz, mint egy vonaton.
2013. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szia:) 14 vagyok, mindig is foglalkoztattak és foglalkozatnak a repüléssel kapcsolatos dolgok, repülők minden ehez kapcsolódó dolgok. Nagy álmom volt hogy kipróbálhassam milyen repülni. Most nyáron sikerült kipróbálnom és nagyon szerettem.:) Eleinte még amikor keresi magának a helyet a felszálláshoz szép nyugiság van és egyszer csak beindulnak a gépek és jön a nagy hang. Na ez az a pillanat ami nagyon izgalmas.:) épp hogy észhez kapsz már fent vagy a magasba. Én oda-vissza nappal mentem, de a haverom már este is volt és aztmondta hogy amikor este mész, leülsz a székbe és egyből elálmosodol. Már amikor fent vagy a magasba olyan mintha alattad egy síkon lenne egy lap mintákkal. Olyan mintha alig mennél, nagyon lassan tűnik belülről az út ha kinézel pedig kb. 800km/h-val repülsz. Ha csak teheted próbáld ki átkell érezni milyen.:) Remélem sikerül kipróbálnod majd.:)
2013. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van, aki fél tőle, van, aki izgatott, van akit meg egyáltalán nem izgat.

Én eleinte borzasztóan féltem a repüléstől, a magasságtól. Aztán jött egy 11 órás repülőút, akkor tudtam, hogy minden álmom helyére jutok el, és ez a gondolat megnyugtatott.

A repülőgépen egyébként nincs semmi különös, a felszállást és a leszállást érezni, út közben nem történik semmi. Ha nem felhős, akkor érdekes nézegetni felülről a világot.

2013. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a leghosszabb non stop repuloutam Hon Kong - San Francisco volt
2013. dec. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor a gép negyedszer kezd neki a leszállásnak, de mindig visszaemelkedik, és repül még egy-két kört, akkor izgi.
2013. dec. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek repülni. A leghosszabb utam New York-Frankfurt út volt, de akkor még nagyon kicsi voltam és nem emlékszem rá. Amikre emlkészem, azok Európán belüli utazások voltak. Szóval azok rövidebbek, de én nagyon szeretem.
2013. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Baromi jó repülni... Imádom :D A leghosszabb utam az Bécs-London- Sydney volt. 26 óra :D
2013. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyaralni nagyon szeretek, de a repülés szerintem nem túl kényelmes. Mondjuk nem turista osztályon biztos jó lehet utazni :) Személy szerint a legnagyobb gondom a fülem, minden utazás után bedugul ill. nagyon fáj repülés közben. Szerintem kicsit unalmas is. A leghosszabb utam 36 óra volt, Helsinki-Frankfurt-Oszaka-Auckland vonalon. Maga a repülés 24 óra + 12 óra várakozás Frankfurtban és Oszakában.
2013. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretek repülni. Az utóbbi 2 évben elég sokszor voltunk a filléres repjegyeknek hála. :-D


Ha csak a repülést szeretnéd átélni az igen olcsón megtehető. Olcsóbb mint Magyarországon belül eljutni valami távolabbi helyre. Na persze ha már eleve a budapesti reptértől távol élsz akkor már nem túl olcsó de nem a repjegy hanem a Magyarországon belüli vonat vagy busz jegy árak miatt. :-(

2013. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!