Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan találjam meg a legolcsó...

Hogyan találjam meg a legolcsóbb repjegyet?

Figyelt kérdés
Van olyan kereső, aminél nem kell megadni a helyszínt, hanem csak az időpontot, és kidobja a legolcsóbb repjegyeket? A célállomás mindegy, a cél maga az utazás :)

2013. dec. 8. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen keresőről viszont érdemes a Wizzair és a Ryanair oldalán Brüsszelbe jegyet nézegetni 6 ezerért már van oda-vissza jegy.
2013. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen dátumra kéne? Vagy milyen dátumok jöhetnek szóba?

Mert erre azt mondod, hogy karácsony meg ilyen két ünnep közti időszak, január első hetéig bezárólag, akkor filléres jegyekre ne számíts, 10-20 ezer minimum bárhova. De mondjuk január 2. hetétől piszok olcsó jegyek vannak elég sokszor.

Ha mindegy hova, és szinte mindegy mikor akkor 6 ezerért ne vegyél jegyet. Annyiért "drága". :) Ilyesmit lényegesen olcsóbban is lehet kapni.

2013. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én írtam az előzőt is, csak ez lemaradt: van ilyen oldal :)


[link]


Bár az árak nem mindig tükrözik a valóságot, de iránymutatónak azért mindenképp jó.

2013. dec. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A [link] mellett, még a [link] ami ugyanígy működik, de mindkettő elég gyenge a Budapesti indulásokban (kevés a jó árú repjegy).

Magyar vonatkozásban itt találsz hasonló megoldást: [link]

A pontatlanság mindháromra jellemző (pár ezer Ft-tal eltérhet a végleges ár). Ennek oka a működési elvükben rejlik. Lementik az elmúlt napok repülőjegy kereséseit, és az mutatják meg. Ezzel annyi lehet a probléma, hogy a repülőjegy ára, akár pár óra alatt is változhat, de valamit valamiért…

2013. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!