Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Legolcsobban repulnek ujzealan...

Legolcsobban repulnek ujzealandra, hogyan? lehet sok atszallassal.

Figyelt kérdés

#repülőjegy #ujzealand
2013. dec. 19. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Lgolcsóbb egy akciós jegy Szingapúrba vagy Hongkongba aztán Jetstarral tovább Aucklandra [link] . A Lufthansanak, Finnairnek, Aeroflotnak, KLMnek, BAnak vannak néha akciós jegyei, azokat érdemes kiválasztani. Viszont nem ajánlom ezt a megoldást. A csatlakozásod ugyanis nem biztosított. Ha elkésed annyi.

Én a momondoról vettem a jegyemet. momondo.com Új-Zélandnál nem működik az, hogy akkor az olcsó ha felmész a légitársaság honlapjára és onnan veszed meg. Úgy sajnos nagyon drága. Persze lecsekkolhatod az árakat, nézd meg a Lufthansa, BA, Cathay Pacific, Qantas, Air New Zealand, Southern China Airlines, Singapore Airlines oldalait. De gyűjtőoldalról olcsóbb lesz. Én 1200 Euroért vettem, Lufthansa jegy volt annál olcsóbbat nehéz kifogni.

2013. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem írod le hogy mikor, nem fogunk tudni nagyon segíteni... Nézegess légi utazási irodák honlapján vagy légitársaságok honlapjait nézd meg!
2013. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!