Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőgépes ellenőrzésnél...

A repülőgépes ellenőrzésnél mindent ki kell pakolni a táskából, semmi sem lehet nálad, főleg ami fém. De ha nekem van egy piercingem, ami orvosi fém, azt kijelzi a kapu? És ha igen, akkor ki kell vennem?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi köze a kettőnek egymáshoz? Nem kell kipakolni a táskádból, csak az átlátszó zacskóba rakott folyadékot, laptopot és néha a nagyobb fényképezőgépet (egyszer kellett nekem csak). Átvillágítják és ha valami gyanúsat találnak, akkor kell csak kipakolni, de akkor sem mindig mindent.

A kapun átmész, ha becsippoksz, átvizsgálnak és ennyi. Ha nem akarod ne vegyed ki, max átvizsgálnak egy kicsit. Ha a kapunál te becsipoksz akkor a táskádat nem fogják átvizsgálni (ha amugy nincs benne gyanús dolog), csak téged.

2013. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenni és nem biztos, hogy jelzi a gép. Fülbevaló miatt se jelez többnyire. Ha jelez akkor kézzel átnéznek.
2013. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a bud.hu minden van erről, videó, leírás, magyarul, értehtően, nem értem miért nem lehet azt megérteni.
2013. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is van orvosi fém fülbevaló a fülemben, 4 is és nem szoktak bejelezni ezek a kapuk.
2013. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még szegecses farmerben sem jelzett be a kapu (direkt próbáltam ki).
2013. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Scrat válasza:
Az ellenőrzés elött ki kell dobni minden 100 ml-több folyadékot, a táskából csak a tabletet és néha a fényképezőt kell kivenni. A piercing és a fülbevaló általában nem csopit be, ha mégis, akkor kézzel átvizsgálnak.
2014. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!