Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair! Repjegy szükséges?

Wizzair! Repjegy szükséges?

Figyelt kérdés
Februárban repülök M.o-ra Londonból Wizzairrel! Csak a beszálló kártyám van kinyomtatva, mivel a repjegyet nem találom sehol pdf formátumban! Elég lesz csak a beszállókártya v kérni fogják a jegyet is?
2014. jan. 15. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Repjegy? Milyen repjegy? Olyat nem adnak. Online becskkolsz, azt kinyomtatod és kész. Amúgy hogy tudtál már most becsekkolni a februári járatra?
2014. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Elso!Te hol latod ,hogy o mar beccsekkolt?:D Megrendelted a jegyed,kaptal e-mailben egy beszallo kartyat,amit kinyomtatsz,es majd a repteren becsekkolsz,megmutatod,meg beszallas elott elkerik:) Ennyi:)Szerencses utat:)
2014. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Amúgy hogy tudtál már most becsekkolni a februári járatra?"


Járat indulása előtt 30 nappal lehet legkorábban. Így annyira nem meglepő, hogy februárra már tud. (Nagyon régen ez csak 7 nap volt, aztán 14 napra emelték és pár hónapja 30-ra.)

2014. jan. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy az utolsó elmondta, 30 nappal korábban már meg lehet csinálni a beszállást! Amikor én kijöttem, tavaly szeptemberben is már ilyen korán csináltam meg. Igen, emailben kaptam egy "visszajelzést" amit nem tudtam, h kell e nyomtatni (foglalási kóddal, járat számmal stb..) de akkor a választ is megkaptam rá, elég lesz a beszálló kártya! Köszi a segítséget!
2014. jan. 16. 01:57
 5/7 anonim ***** válasza:

"Elso!Te hol latod ,hogy o mar beccsekkolt?:D"


Konkrétan elhangzott a kérdésben, olvass figyelmesebben. :) "a beszálló kártyám van kinyomtatva"

Beszállókártya akkor lesz, ha megcsinálta az utasfelvételt (azaz "becsekkolt")



"Megrendelted a jegyed,kaptal e-mailben egy beszallo kartyat"


NEM! Emailben csak egy visszaigazolást kap, aminek kb. semmi szerepe a továbbiakban.


"amit kinyomtatsz"

Teljesen felesleges a visszaigazoló emailt kinyomtatni.



"es majd a repteren becsekkolsz"

Hülye tanács! A reptéri utasfelvétel drága mulatság a wizzairnél. Interneten érdemes elvégezni, úgy ingyenes!

A kinyomtatott beszállókártyát pedig vinni kell a reptérre, ahol viszont már nem kell utasfelvételre jelentkezni, hiszen az interneten megtörtént.



Kérdező: Tehát ha megcsináltad az internetes utasfelvételt, onnan kinyomtattad a beszállókártyát akkor más dolgod nincs. Reptérre csak ezt az A4 lapot kell vinni (beszállókártya) plusz személyit vagy útlevelet.

Illetve figyelj rá, hogy mennyi csomagra fizettél be és aszerint pakolj, mert ha a reptéren derül ki, hogy sok a csomag az drága lesz. Inkább gondold át előre mennyi lesz a csomag és fizess be interneten, úgy olcsóbb, mintha a reptéren kell a csomagért fizess.

2014. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a beszálló kártyát nem emailben küldik, hanem a wizzair honlapján az internetes utasfelvétel után lehet kinyomatatni!
2014. jan. 16. 01:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, akkor a visszaigazoló emaillel nem is foglalkozom tovább :D Készen is állok a hazaútra :) a poggyászra pedig figyelni fogok, nagy poggyász ill. kis kézi van, túl sok motyesz hazafele nem lesz :) Köszi :)
2014. jan. 16. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!