Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » London repülővel? Többi lent.

London repülővel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Londonba szerentnénk utazni (ketten ) repülővel.Sosem voltam még londonban ,és még sosem repültem,szoval teljesen ismeretlen ez a téma.

Az egyik kérdésem az lenne hogymikor a legjobbak a repjegyárak,mikor érdemes venni, illetve ha 2-3 napra maradunk londonban akkor melyik londoni repülőtérre kellene foglalni hogy a legtöbb látnivalót megtudjuk nézni ?



2014. febr. 1. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1,5-2,5 hónappal előtte érdemes elkezdeni a jegyeket nézegetni, de pontosan nem lehet megmondani. Alapvetően mindegy melyik reptérre érkezel, én személy szerint a Gatwick-et és a Stansted-et preferálom mivel onnan könnyen és gyorsan be lehet jutni a városba vonattal, ami persze nem a legolcsóbb megoldás.
2014. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

értem,árban mennyi körülbelül egy jutányos repülőjegy oda-vissza?

nézegettem már több helyen is, retur jegy 20 ezer forintért láttam /fő.

ill. melyik oldalon éri meg a legjobban (wizzair...stb)?

2014. febr. 1. 12:37
 3/11 A kérdező kommentje:

Még azt szeretném megkérdezni , hogy mennyibe kerülne a repülőtérröl a beutazás?(busszal ?)

Illetve,ha 2 napra maradunk mely látnivalókat érdemes megnézni ?hogy minél többet lássunk..

2014. febr. 1. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:

lenne feladott poggyászotok, vagy csak az ingyenesen felvihető kézi? Mert ennek mennyisége/mérete is eltérő a különböző légitársaságoknál, szóval ha nem akartok külön feladni, akkor gondolom nem mindegy, hogy mekkora bőröndöt vihettek fel a gépre :)

Pl. most nemrég óta a Ryanair gépeire két kézipoggyászt lehet felvinni egy max. 10 kilós 55X40x20 cm-et ill egy kisebb 35x20x20 cm-et. A Wizzairnél 42x32x25 centis lehet a felvihető kézipoggyász mérete.

2014. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vinnénk nagy poggyászt ,csak olyat amilyet felleht vinni a gépre ,pontosan ez miatt :)
2014. febr. 1. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor a Ryanair-t érdemes nézegetni. Transzfer ügyben nézd meg az easybus.co.uk-t vagy ha vonattal akartok bemenni, akkor stanstedexpress.com


Látnivalók ügyében keress rá a google-on.

2014. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm ,megnézem ezeket ,

persze értem én hogy google-n meglehet nézni ,de arra értettem én ,hogy melyek azok a helyek amiket 1-nap alatt mindenképpen érdemes megnézni ?

2014. febr. 1. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
A legnépszerűbb látnivalók szinte mind a belvárosban vannak, a Temze mentén, gondolok itt a Tower Bridge-re és a Tower-ra, London Eye, Parlament, Millennium Bridge (ez a sétáló híd). Ezek mondatni "közel" vannak egymáshoz. Persze nyilván attól is függ, hogy hol lesz a szállásotok és melyik irányból tudjátok megközelíteni a látnivalókat. Mivel elég kevés időt töltötök kint, én azt tudnám javasolni, hogy első körben gondoljátok ki, mi az ami érdekel titeket, aztán nézzétek meg térképen, hogy ezek hol találhatóak és mennyire vannak messze egymástól. Nézzétek meg azt is, hogy milyen tömegközlekedési eszközzel tudtok eljutni, és mennyibe kerülne.
2014. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,kb én is ezekre gondoltam elöször.A london eye mindenképp benne lesz ,a többi meg majd kiderül. :)
2014. febr. 1. 14:32
 10/11 anonim válasza:
A wizzair és a ryanair a legolcsóbbak, folyamatosan nézegetni kell, 1-2 hónapra előre, akkor rábukkanhatsz olcsóbbakra. Ha találsz ilyet, akkor 20, de inkább 25 rugó a retúr fejenként. Két napra elég egy hátizsák, azt ingyen felviheted a gépre. Az teljesen mindegy, melyik reptérre mész, mindegyik messze van és vonatozni kell. Lutonról előbb busszal kell elmenni a vonatállomásra (5 perc) és ott felszállni a vonatra, ami bevisz a városba. A többiből lehet közvetlen vonattal. Arra viszont készüljetek fel, hogy a városi közlekedés, vonat,metró,busz mind rohadtdrága, meg a belépőjegyek is. Szóval jó, ha ezeket előre átnézitek, kiszámoljátok, készítsetek egy útitervet...
2014. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!