Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen légitársasággal érdemes...

Olcsikaaa8 kérdése:

Milyen légitársasággal érdemes amerikába menni (bussines osztályon)?

Figyelt kérdés

#Parizs1818
2014. febr. 1. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
business osztályon bármelyik megfelelő. sőt, tengerentúli járatok esetén a turista osztály is kifogástalan minden légitársaságnál.
2014. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mindegyik jó, de szerintem a Lufthansa a legjobb! :) Én azt választanám, ha választani kellene.
2014. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Na, én évente többször is repülök transzatlanti utakat business osztályon.


Amire oda kell figyelni az hogy lie flat seat-re kerüljél. Például a Lufthansa a legtöbb gépen angled flat seat -et kínál csak business osztályon és lie flat csak első osztályon van. A LOT gyönyörű Dreamlinerjein van lie flat, a Brussels Airlines, a Swiss Airlines is azzal megy, a British is. Amerikai légitársaságok közül van amelyik United gép azzal megy, Deltának van ilyenje, a US Airnek is van és az Air Canadánál is előfordul. Nézegesd a seatguru, seatexpert oldalakat, a Delta gyönyörűen a találati listában mutatja hogy szép fekvős ülést kapsz vagy sem. A Unitednél a popupból ki lehet hámozni. Bátran kérdezz, ebben nagyon otthon vagyok.


És ez nem valami burzsuj dolog, én kanadai vagyok és az Aeroplan hitelkártyával lehet rengeteg pontot összeszedni és azzal veszem az utakat. A másik, kockázatos mód hogy Britishnél vesz az ember World Traveller Plus osztályú jegyet és a reptéren megkérdezni hogy mennyiért lenne upgrade, ez két éve úgy nézett ki hogy a London-Denver jegyre három héttel előbb 2700GBP-t akartak pluszban, de a reptéren már csak 500GBP-t.

2014. febr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
British vagy KLM esetleg Air Berlin. Nekem sajnos idáig a Lufthansaval és a Condorral csak negatív tapasztalatom volt... :/
2014. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Air France
2014. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Air France-tól én félek :S Csomó balesetük volt :D
2014. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alitalia, AirFrance, British, én az Alitalia-t szeretem a legjobban
2014. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!