Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair új kézipoggyász-szabál...

Ryanair új kézipoggyász-szabályairól mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem ellenőrizték szigorúan a kézimet, de most kaptam egy mailt, hogy ezek meg azok az új szabályok és hogy ellenőriznem kell a súlyt és méretet még a reptéri ellenőrzés előtt. Kb. 15 dekával vagyok most pluszban és eddig ez soha nem okozott gondot, kíváncsi vagyok, most mi a helyzet.

2014. márc. 5. 07:37
 1/2 anonim válasza:
En azt hallottam hogy most kemenyen ellenorzik,ismerosom repulovel utazott es a poggyasza csupan 20 dkg-mal volt sulyosabb mint kellett volna. Muszaj volt kivennie belole ruhat es a kezebe vitte.
2014. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta túl vagyok rajta. A lényeg, hogy a kutya sem ellenőrizte a kézim súlyát, kb. 20 dekával volt több mint 10. A feladottnál viszont az a helyzet (megkérdeztem), hogy a súlyhatár 20, de ha a mérleg nem éri el a 21 kilót, akkor senki nem fog büntetni. Amint eléri vagy meghaladja, természetesen már életbe lép minden szabály.
2014. márc. 26. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!