Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megvettem egy jegyet Frankfurt...

Megvettem egy jegyet Frankfurtba, s elfelejtettem kézipoggyászt venni. Most megvehetem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Wizzair - és a jegyem, amit ki kell nyomtassak, az akkor fog változni, hogy ha utólag sikerül hogy vegyek kézipoggyászt is? Vagy maradhat ugyan az? S ugyan annyiért tudom venni a poggyászt?
2014. febr. 27. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
A kézipoggyász ingyenes.
2014. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsót kijavítanám:


A KIS kézi poggyász ingyenes, a NAGY fizetős. (Mindenképp csak EGY lehet: vagy KICSI ingyen, vagy NAGY fizetősen.)


Nagy kézi poggyászt nem muszáj foglaláskor megvenni. Később is megteheted ugyanannyiért a wizzair honlapján, vagy akár mobil applikáción keresztül is, ugyanannyiért mintha foglaláskor vetted volna.

Menetrend szerinti indulás előtt 3 órával teheted ezt meg utoljára. Utána már csak a reptéren lehet ilyen lehetőséget vásárolni, drágábban mintha előre elintézed neten.



"1. Kis méretű kézipoggyász:

- Amennyiben a kézipoggyász mérete nem haladja meg a 42 x 32 x 25 cm-t, úgy azt utasaink díjmentesen felvihetik a gépre. A kézipoggyásznak be kell férnie az utas előtti ülés alá.


2. Nagy méretű kézipoggyász:

Amennyiben a kézipoggyász mérete meghaladja a kisméretű poggyászra meghatározott méretet, de nem nagyobb, mint 56 x 45 x 25 cm, úgy díjfizetés ellenében lehet a gépre felvinni. A poggyásznak be kell férnie az ülések fölötti poggyásztartó rekeszbe. Az utasnak képesnek kell lennie a táskát segítség nélkül felhelyezni a felső poggyásztartó rekeszbe.

Amennyiben az interneten vásárolja meg, a poggyászdíj összegét a járat menetrend szerinti repülési idejének és dátumának függvényeként számítjuk ki."

2014. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"és a jegyem, amit ki kell nyomtassak"


Nincs jegyed, nem is lehet, mert nincs jegy! :) Beszállókártyád lesz csak. Online utasfelvételt kell csinálni a wizzair honlapján (jobb felül, utasfelvétel menüpontban megtalálod).



"az akkor fog változni, hogy ha utólag sikerül hogy vegyek kézipoggyászt is? Vagy maradhat ugyan az?"


Ha csináltál utasfelvételt és így van beszállókártyád akkor az nem lesz jó. Miután megvetted a poggyászt akkor újra kell majd nyomtatni a beszállókártyát. Új utasfelvételt nem kell csinálni, nem is tudnál, viszont újra rá kell nyomni a beszállókártya nyomtatásra. Az új beszállókártyán a lap tetején látszania kell, hogy nagy kézi poggyászra van engedélyed. Ha nem látszik az baj.



" S ugyan annyiért tudom venni a poggyászt?"


Igen, ugyanannyiba kerül, egészen repülés előtti 3. óráig, bár nyilván ne hagyd az utolsó pillanatra ha úgyis tudod, hogy kell.


A kis kézi persze ingyenes, ha esetleg az is elég neked, akkor nem kell venned semmit.

2014. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2014. febr. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!