Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Először utazom az USA-ba...

Manofarad kérdése:

Először utazom az USA-ba nulla angol tudással, Atlantában kell átszállnom, mennyire lesz ez bonyolult? Tényleg vonatra kell szállnom, s ha igen, honnan lehet tudni, hogy hol és melyikre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 03:29
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Neked a Plane Train kell, ami a terminálok között a security után közlekedik. Na, ez nem olyan vonat mint a hathúszas... csak a terminálok között mozog, eltéveszteni lehetetlen -- már ha tudod melyik terminálba mész, de az rajta lesz a beszállókártyán és a milliárd képernyőn. Mivel az F-be érkezel tengerentúlról, még az iránnyal sem lesz gondod mert az a vonal (szó szerint egyenes vonal) vége.


Van egy ATL Skytrain az security előtt van és nem kell neked. Segít az is hogy a Skytrain magasvasút a Plane Train viszont a föld alatt van.


Jó szórakozást, én úgy utálom az ATL repteret, de hát istenem. Még mindig jobb mint Honolulu vagy Sydney.

2014. márc. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Már jártam Atlantában...

Arra számítsál, hogy egy picivel többen lesznek mint Ferihegyen, ugyanis kb 100millió utas fordul meg ott évente.

A reptér alatt saját metrója van, ami átvisz a csatlakozásodhoz.

Van vagy egymillió tv-képernyő a falakon, amin tudsz tájékozódni.


Ha egy kicsit bele akarod élni magadat, akkor van a YouTube-on rengeteg felvétel Atlantáról.

pl..

[link]

2014. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Atlanta fele utazva kerdezd meg a stewadesstol , hogy van e valaki aki oda utazik ahova te. Atlanta egy hatalmas airport, de ne izguljal a fodalatti vonat korbe jar nem tudod elteveszteni a kiszallast. Erdemes megnezni a neten atlantai repuloter terkepet
2014. márc. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 harmony31 válasza:
Ha ténylegesen nulla a nyelvtudásod akkor azért érdekes lesz :) Nem is feltétlenül az átszállás miatt. Atlantában még nem jártam, csak Londonban szálltam át a Heathrown, ami azért nem egy apró repülőtér, de ott (is) milliószor ki van írva minden,hogy merre menj, lehetetlen eltévedni. Viszont az USA-ba való belépésnél szoktak kérdezni dolgokat az útlevél ellenőrzésnél. Tőlem pl megkérdezték,hogy nyaralni vagy üzleti útra megyek-e,hogy mivel foglalkozom itthon, hány napot maradok és ehhez hasonlókat.
2014. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!