Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik a legolcsóbb repülés...

Melyik a legolcsóbb repülés Frankfurtba?

Figyelt kérdés
A lehető legolcsóbb oda-vissza repülést keresem Frankfurt Hahnba 2014. június 10. környékén oda, és június 24. körül vissza. Fapados járat kéne, és az árban benne kell, hogy legyen egy poggyász feladása. Biztosítás nem fontos.

2014. márc. 18. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nekünk is csak úgy menne, ha egyesével megnéznénk a légitársaságok honlapján. Hát cselekedj!
2014. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Budapestről csak egyetlen fapados légitársaság repül Frankfurt Hahn-ba, ez pedig a Wizzair. A honlapján beütöd, hogy Budapest-Frankfurt és hogy mikor és ki is adja. Utána hozzáadod a poggyászt. Júni 10-24 indulásokkal az ár 45980.- feladandó poggyásszal együtt. A gép odafelé 10:50-kor indul és 12:35-re érkezik, hazafelé 13:00-kor indul és 14:50-re érkezik.

Viszont Bécsből Frankfurt am Main (központi) repülőtérre van 31300.- ért a Fly Niki-nek is járata, ugyanúgy mindennel együtt, 2014.06.10-24. Odaút indulás 15:15 érk 16:40. Visszaút indulás 17:25/20:10 érkezés: 18:45/21:30

2014. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, mivel csak Wizzair megy oda jelenleg így ez a kérdés nagyjából értelmetlen, hiszen magad is meg tudod nézni (régebben rövid ideig Ryanair is volt)
2014. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy raboltam a drága időtöket az értelmetlen kérdésemmel, elvégre ez az oldal nem arra van, hogy mások kérdéseire válaszoljunk, és esetleg segítsünk nekik, hanem hogy örökké azon puffogjunk, hogy miért nem tud utánanézni magától a kérdező.

Íme egy másik értelmetlen kérdés: A flyniki.hu oldalon találtam egy járatot, ami 19 939 forint. Kiválasztottam, átirányítottak a bravofly.hu oldalra, ahol bejelöltem már azt is, hogy 1 poggyászt viszek, így azt írta, hogy a teljes ár 38 ezer valamennyi, plusz, ha kell, a noproblem szolgáltatás. [link]

Itt látható oldalt, hogy az ár 22 418 Ft, árengedmény 3720, vagyis akkor ez 18698. Tegyük fel, nem jelölöm be a noproblem szolgáltatást, akkor ez így 1 poggyásszal kb 38 ezer. Ezt tegnap néztem, akkor tényleg azt írta ki, hogy 38000. De ma, amikor újra megnéztem, ugyanaz van kiírva mindenhol, csak épp a végső ár nem 38000 noproblem nélkül, hanem 44000! Ez miért van? Tegnap miért írta azt, hogy 38000, ha ma már ennyivel több??

Remélem, érthető, ahogy leírtam.

2014. márc. 20. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

"Itt látható oldalt, hogy az ár 22 418 Ft"


Nem látható az sehol, te csak a bravofly honlapját linkelted. :)


Az árak pedig gyakran változnak, így szokott lenni.



És igen, az oldal azért van, hogy segítsük egymást. Az is segítség, ha megmondjuk, hogy frankfurt-hahnba kizárólag a wizzair repül budapestről és innentől kezdve te is meg tudod nézni a wizzair oldalán.

2014. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a repjegy akár óránként változhat. Hol drágább, hol pedig olcsóbb lesz. Egyébként nézd meg az Air Berlin oldalán is, az a Niki partnere, és van hogy ott olcsóbb a jegy mint a Niki honlapján.
2014. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A jegyár úgy tudom az üres székek számának és az indulásig hátralevő időnek a függvénye. Hogy pontosan milyen képlet alapján dolgoznak nem tudom, de az a jellemző, hogy minél előbb veszed meg a jegyet, annál olcsóbb.


Bizony én is jártam már úgy, hogy nézegettem egy repjegyet, hogy megvegyem-e, de csak halogattam, aztán rövidesen 2x annyi volt. Ilyen az élet.


Tőlünk nyugatabbra már sokszor a vonatjegyeket is hasonló szisztéma szerint értékesítik.

2014. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz a repüléshez, a közvetlen Railjet vonat elsőosztályon oda-vissza kijöhet 36000-ből. A másodosztály akár 24000-ből is, de az ekkora útra már kényelmetlen lehet. Az elsőosztály viszont tök oké.
2014. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!