Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol olcsóbb a repülőjegy...

Hol olcsóbb a repülőjegy végösszege a wizzair járatra, ha a skyscanner keresőn a bravofly-nál írja az olcsóbb árat, mint a wizzair-nál?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdeznéd még egyszer?
2014. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Jaaaa.... ha a bravolájnál olcsóbb, akkor próbáld meg ott megvenni.

A második kattintásnál rájössz mi a trükk.

2014. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A bravoflynál sosem olcsóbb a jegy. De vedd ott, a végén úgyis rájössz, hogy mi volt a bibi. :)


(Najó, segítek mert egyszer egy hasonló hülyeségnél utánanéztem: ott pl. az volt, hogy euroban árulta az árakat a bravofly és egy marha kedvező árfolyamon mutogatta az oldalán forintra váltva. Apró betűvel persze le volt írva hogy az árak amúgy euroban vannak és euroban is lesz terhelve a kártyád. Arról meg ugye ők nem tehetnek hogy a csúnya bankok olyan gonosz nagy árfolyamon számolnak!)

2014. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző értelmes választ, pont ezért kérdeztem, hogy nehogy végül drágább legyen a "kedvezményes" jegyár.Nem azért tettem fel a kérdést, hogy majd a "végén" rájöjjek. Azt hittem itt segítenek a tapasztaltak a másiknak.
2014. márc. 20. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy wizzair és ryanair jegyeket manapság már nem nagyon lehet olcsóbban megvenni, mint amennyiért a saját honlapjukon találod. Ha mégis találsz ilyet akkor nagyon körültekintően nézd meg, hogy valóban úgy van-e? Legrosszabb esetben vidd el fizetésig itt is, ott is és pontosan nézd meg hogy mennyit is akar levonni és az euro, dollár, forint vagy micsoda...
2014. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1-nek.Lehet, hogy félreérthető voltam, az a kérdésem,hogy ugyanabban az időpontban, ugyanarra a járatra, a bravofly felkínál kedvezményt a repülőjegyre, de nem tudom, hogy a wizzair honlapján lesz a foglalás végösszege olcsóbb, vagy a kedvezmény miatt a bravofly-nál. A Wizzair-nál van adminisztrációs díj is. Nem tudom végig kipróbálni a foglalást, mert kéri a nevet, bankszámlaszámot stb.
2014. márc. 20. 15:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Vidd el a fizetésig. Névhez teljesen mindegy mit írsz ez esetben. Szamlaszamot nem fog kérni, miért is kérne? Nem adnak pénzt :-D
2014. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a bravofly-nál volt olcsóbb, megrendeltem.
2014. márc. 23. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Az furcsa. Biztos jól megnézted? Én még ilyet nem láttam, hogy ott olcsóbb lenne.
2014. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%

Nem szívesen mondom, de ez az emberi butaság, értsd tanulásra képtelenség kérdése és válasz sorozata volt.


Tisztelt kérdező, mi a francnak kérdezel, ha utána a saját tudatlan fejed alapján mész? Minek????


Lekérdeztem, kb 25 százalékkal volt drágább a bravofly mintha megvetted volna ugyanazt a jegyet a légitársaság közvetlen oldalán. Ugyan egyetlen próbát tettem, de a fenti piszkálódásom él, hogy teljesen alkalmatlan vagy arra, hogy egyszerű dogokat megérts.

Üdv.

2014. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!