Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Brussels airlines- nel van...

A Brussels airlines- nel van lehetőség a repülőjegy időpontjának megváltoztatására?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan lehet? Szeretnek előbb haza repülni egy hónappal. Mar ki is van fizetve a repulojegyem, de nagyon szeretnek előbb haza menni. Milyen lehetosegem van, es hol lehet ezt intezni? Tud valaki egy linket ahol ennek pontosan utanna lehet nézni? Mennyibe kerül a módosítás?

koszonom



2014. márc. 28. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ez nem megy, akkor wizzair.com, ryanair.com

2014. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen jegyed van. Hívd fel a légitársaság ügyfélszolgálatát.
2014. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy a repülőjegy milyen oldalon lett foglalva. De azt tudom, hogy tuti nem a légitársaság honlapján. Biztosan lehet módosítani a foglalason? Akkor is ha mar ki van fitetve avjegy ara?
2014. márc. 28. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
A jegyedtől függ. Ha sima turista, pláne akciós jegy, akkor 99.9% hogy nem modosíthatod, illetve csak irreálisan magas díjért cserébe, ami miatt sokszor jobb ha új jegyet veszel.
2014. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején.

Honnan hová és mikor szeretnél menni?

2014. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Washington-Budapest.

júniusra van az eredeti foglalás, de szeretnem legalabb egy hónapra elore hozni az utazás időpontját. Megoldható?

2014. márc. 28. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megoldható, de ha megmondanád végre milyen kategóriára szól a jegyed, többet mondhatnánk, ha már te nem vagy hajlandó megnézni a társaság honlapján. A turista osztályra szoló jegyek csak a legritkább esetben módosíthatóak, akkor is csak tetemes összeg fejében, ami sokszor majdnem annyi, mint egy új repülőjegy.
2014. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt hittem megirtam mar. A foglalás szerint premium economy. De mivel innen csak atszallasal lehet Ferihegyre jutni, igy a masik gepen, tuti csak turista olsztaly van.

nem lustaságból nem neztem neg a légitársaság honlapját, csak a kategóriára nem talaltAm semmilyen információt erre vonatkozóan.

2014. márc. 29. 02:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan a weblapjukat elnézem, longhaul kategóriában Economy és Business jegyosztályokat árul.


Persze ez nem jelent semmit a módosítási feltételeket illetően, ezt a jegyed vásárlásakor láthattad tételesen (több oldalas lista szokott lenni, hogy mivel kombinálható, milyen módosítási kondíciók vannak stb) ráadásul angolul rengeteg olyan szakkifejezést tartalmazván, amik megértéséhez legalább egy gyorstalpaló tanfolyamot el kellene végezned.


Na ezt a feltétel listát kellene megnézned, vagy úgy, hogy bejelentkezel a weblapon és lekéred a jegyed adatait, vagy úgy, hogy kapcsolatba lépsz velük.

LEhet ez utóbbi célravezetőbb lenne. Van egy contact us menü a weblapjukon.

2014. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!