Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nekem a Ryanair-nél most 2x...

Nekem a Ryanair-nél most 2x kel kilfizetnem a repülőjegyet?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán foglaltam 2 helyet a Ryanair-nél, és ma jött az e-mail a foglalásról, viszont valami nem stimmel, mert amikor foglaltam Budapest - Manchester oda-vissza összesen 23702Ft-ba került személyenként.

Tehát 2 személyre 47404Ft, viszont a visszaigazoló e-mailben valamit elírhattak vagy nem tudom, mert az e-mailben 94809Ft-ot írnak, viszont a számláról egyszer vonták le, tehát 47404Ft-ot vontak le.

Itt az e-mail egy része:


[link]


És amikor a beszállókártyát akartam újranyomtatni akkor viszont ez az üzenet fogadott:


[link]


Most akkor mivan?

94809Ft-ot ki kell fizetnem?

Én 47404Ft-ért foglaltam a jegyet, és végig ennyit mutatott, most akkor miért 94809Ft a kifizetett összeg?

És mi ez a fennmaradó összeg amivel tartozok?

Sosem voltam még a Ryanair-el sehol, nem tudom hogyan működik, légyszi írjátok le hogy mi is ez pontosan!

Köszönöm!



2014. ápr. 15. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A kártyádról mennyit vontak le? Én inkább úgy értelmezem, mintha túlfizetésed lenne (kétszer fizetted ki).


Biztos valami hiba történt a foglalás során, nem tudsz mást tenni, mint felhívni őket.

2014. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az jutott az eszembe, hogy esetleg nem mentél rá a frissítés gombra a fizetés alatt?
2014. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit mond. Hívd fel őket.
2014. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok ryanair jegyet vettem már, de ilyen hibát még nem láttam. Ritkán szoktam ilyet mondani de tényleg kénytelen leszel felhivni őket sajnos.
2014. ápr. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor marad a hívás!
2014. ápr. 16. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!