Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire kell tudni nyelvet a...

Mennyire kell tudni nyelvet a repéren?

Figyelt kérdés

Nyáron Frankfurtban szállunk át és onnan megyünk Torontoba,mennyire szükséges tudni a nyelveket? :)

A válaszokat előre is köszönöm :)



2014. ápr. 17. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell tudni. Elég ha követed a tömeget, és tudod, hol száll fel a géped..
2014. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrPifta ***** válasza:
78%
ha Torontóba mész, akkor gondolom tudsz angolul (másképp elveszel). Frankfurtban tudnak angolul.
2014. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Háát... A Frankfurti reptéren, bármilyen meglepő nem nagyon beszélnek angolul. Ezen én is nagyon ledöbbentem.
2014. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MrPifta ***** válasza:
65%
de azért kell tudni nemzetközi nyelvet. Tavaly amikor ott jártam, egy magyar nőbe belefutottam, akit nem engedtek felszállni a gépére, de csak magyarul tudott, és semmi pénz vagy kártya nem volt nála. Szegény ott kiabált segítségért magyarult. MINDENKI TANULJON MEG legalább 1 nemzetközi nyelvet.
2014. ápr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Alapszinten nem árt tudni pl. angolul. Főleg ha elkésed a csatlakozást vagy egyéb gondok akadnak. Nem kell sokat, pár hónap alatt szerintem feltudsz készülni. Én párszor szálltam már át Frankfurtban és beszéltek angolul, ha nem keresel egy másik embert.
2014. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha Torontóba mész, gondolom valamennyire tudsz angolul. Nagyon sokszor szálltam már át Frankfurtban, és az a tapasztalatom, hogy a személyzet 90%-a nem tud angolul. Ez szerintem megengedhetetlen egy akkora reptér számára, mint Frankfurt. Még szerencse, hogy tudok németül is, mert a nélkül nehéz lenne ott. Valamilyen alapszinten érdemes lenne felkészülnöd, kérdéseket begyakorolni ami előjöhet...
2014. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

A repülőterek úgy vannak megcsinálva, hogy valahol a debil és inbecil szint között (ez olyan IQ 60 és 80 között lehet) az emberek döntő többsége képes legyen megtalálni

1. a bejáratot

2. a kijáratot

3. azt a kaput, amin keresztül a repülőgépébe be tud szállni.


Ennek érdekében jó ha tudod, mit jelent az exit, és ismered az ABC betűit, valamint a számokat. Kb ennyi tudás szükségeltetik.


Hogy konkrétabb legyek, odaérsz, kiszállsz, és ki lesz írva, melyik kaputól (gate) indul tovább a Te járatod. Ezt megkeresed a kijelzőn, és vagy egy térképen, esetleg egy földre festett színkódon vagy fali táblán keresztül megkeresed az adott terminál adott beszállókapuját.

Nem lesz semmi gond.

2014. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!