Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél milyen rejtett,...

Ryanairnél milyen rejtett, felmerülő költségekre kell számítanom? Online check-in valóban nem lehetséges, amennyiben feladott poggyásszal is rendelkezek?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

Sajnos még soha nem repültem, így fogalmam sincs hogyan működik ez az egész, ezért a segítségeteket szeretném kérni.

Ösztöndíjat nyertem Angliába és találtam is egy kedvező árú jegyet Manchesterbe (17.529 Ft).Ez tartalmazza az illetékeket vagy kell attól félnem, hogy esetleg a reptéren benyújtanak egy számlát?

Illetve azt olvastam valahol, hogy az online check-in nem vehető igénybe, ha poggyászom is van, ez azonban úgy tudom + költségek felmerüléséhez vezet.Mekkora ez az összeg?

Illetve érdeklődnék az ülőhely foglalással kapcsolatban.

Számomra annyi lenne a fontos, hogy 2 egymás melletti ülést találjak, ez jól értelmezem, hogy 2 Euro, vagy ez is csak ügyesen van megfogalmazva?


Nagyon nagy segítség lenne, ha valaki aki esetleg tapasztaltabb repülés terén illetve a Ryanairrel kapcsolatban, tudna nekem segíteni.

Előre is nagyon köszönöm.



2014. máj. 29. 01:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" Illetve ez most komoly, hogy ha nem kötök biztosítást, akkor nem térítik vissza a jegy árát, ha valami probléma merül fel, pl. törlik a járatot?"



Jajj. Ezt miből sikerült következtetni? :-(


Törlés esetén a jegyár mindenképp visszajár. Ezen felül ha 2 héten belül törölnek, vagy 3 órát meghaladó módosítást csinálnak akkor még kártérítés is jár. Nagyon nagyon sok buta, tudatlan ember ott hagy a légitársaságoknál rengeteg pénzt mert erről nem tud.

2014. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze a tájékoztatásom nem teljeskörű, pl vis major esetén nem jár kártérítés de a jegyár mindenképp visszajár. Illetve arról sem írtam mikor jár kaja, szállás... Olvass utána ha érdekel.


Ezek olyan dolgok amikről a légitársaságok mélyen hallgatnak. Ők többnyire csak akkor fizetnek pl kártérítést ha valaki határozottan kéri tőlük. Mivel 90% úgyse kéri...

2014. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!