Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair járatnál fel lehet...

Wizzair járatnál fel lehet úgy szállni a gépre hogy a beszállókártyát nem nyomtatom ki hanem csak a mobilomon mutatom meg a wizzaires appal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Repülőtér függő, Budapesten pl. igen.
2014. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És nem Wizzair app-on keresztül kell bemutatni, hanem a PassBook-on, ami talán jelzi is, hogy melyik reptereken támogatott.
2014. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én London,Lutonból indulok itt lehetséges? Ennek külön költsége nincs ugye?
2014. júl. 2. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Rákerestem a neten és volt akinek nem fogadták el Londonban, úgyhogy én inkább kinyomtatnám.


Sajnos a Wizzair-nek a kommunikációja nem korrekt és következetes. A mobil alkalmazásban egyértelműen az van, hogy be lehet mutatni mobilon a beszállókártyát és nem kell kinyomtatni, ugyanakkor az üzletszabályzatban, amire hivatalosan hivatkozhatnak egy szó nincs erről, tehát adott esetben jogosan vasalják be a reptéri checkin költségét.


Ugyanez a helyzet a kézipoggyásszal. Ha a weboldalon megnézed a kézipoggyászra vonatkozó követelményeket, konkrét súlyhatárról szó nincs, csak annyit írnak, hogy az utasnak egyesül képesnek kell lennie feltenni a felső rekeszbe. Az üzletszabályzatban ugyanakkor már van egy 10 kg-os limit.


Ez szerintem nagyon nem korrekt!

2014. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy vagyok vele, legyen a telefon bármilyen okos, hogy a kezemben szorongatott papír az a legjobb. Nem akarnék úgy járni mint az egyszeri jóember aki leejtette -a fapados tolongás hatására- a telefonját :D na ezek után a mutogathatod, a repedések miatt nem látják. Fizethetett egy vagyont mert nem volt beszállókártyája és még telót is vehetett újat. Azóta British Airways el utazik és olykor még olcsóbb is.
2014. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ebből nyomtatás lesz, nem külföldön akarok kísérletezni.
2014. júl. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!