Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy darab feladott poggyásznak...

Egy darab feladott poggyásznak felel meg, ha két bőröndöt összefóliázok?

Figyelt kérdés
A Wizz Airnél foglaltunk jegyet és csak egy darab feladott poggyászért fizettem. Szerintetek megoldható ez így, ha nem haladja meg a csomag súlya a 32 kg-ot?
2014. júl. 3. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Ezen már én is elég régóta morfondírozok, de én hármat szeretnék összefogatni egybe így :)


(Ryanair átszállásos utakhoz.)

Ha valaki próbálta már, biztos elmondja.

2014. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha stabilan egyben van, akkor az nyilván 1 csomag.


Ryanairnél 15 és 20 kg feladott csomagokat lehet venni. Hogy gondoltad a 3 csomagot? 3x5kg? Mi értelme annak?

Wizzairnél megértem mert 32 tényleg sok, simán belefér 2 csomag is. Na de a 15 vagy 20 kilót hogy akarod háromfelé osztani??

2014. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
3*10 kilós kézi összefóliázva, ami a Wizzairnél egyébként fizetős lenne, a Ryanairnél meg már szabadon vihető.
2014. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Az szetbonthato csomagolási nem fogjak egynek elfogadni. Vagy el egy nagyobb bőröndöt es pakoljatok bele abba mindent,
2014. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem fogadják el sehol egy csomagként! inkább pakolj egy nagy bőröndbe
2014. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 3. 09:26
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

" 3*10 kilós kézi összefóliázva, ami a Wizzairnél egyébként fizetős lenne, a Ryanairnél meg már szabadon vihető."


Azt hogy gondoltad?!

30 kg kézi poggyászt sehol nem vihetsz.


Amúgy ha stabilan egybe van foliazva akkor az egy csomag. Olyan mintha egy nagy bőrödben lenne két pici. Itt a nagy bőrönd helyett sok fólia, esetleg zsák lenne. Nincs ezzel semmi baj, ha az egész nagy csomag mozgatás esetén se esik szét és méret, súly határba belefér.

2014. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Es hogy oldod meg, ha kinyittatjak veled a bőröndöt? Viszel magaddal plusz fóliát aztan ujra attekered?

Ne legyen mar senki ilyen xarrágo. Lehet venni nagy bőröndöt, lehet fizetni plusz poggyászt. Ha nem tetszik egyik sem, akkor nem kell utazni. Ennyi.

2014. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
sehol nem fogadják el ha 2 vagy több önálló bármi egybe van fóliázva, azon egyszerű oknál fogva, hogy ha vizsgálat alá vonják a csomagot és szétszedik a fóliát akkor nem tudják újra összerakni és 2 vagy több csomag lesz belőle, innentől kezdve kezelhetetlen lenne, ezért tilos
2014. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti válaszoló! Te engem ne szarrágózz le amiatt, hogy nem vagyok még egyszer hajlandó 15 000 forintot kifizetni egy csomagért egy amúgy sem olcsó repülőjegyhez. Azt meg, hogy vegyek-e egy nagyobb bőröndöt, vagy egyáltalán utazzak-e, ne te döntsd már el, jó?! Nem tanácsot kértem, kérdeztem, és úgy gondolom, normális hangnemben! És ha te nem tudsz a kérdésre értelmes választ adni, nem kötelező írni! Ilyen válaszokra senkinek semmi szüksége! További szép napot!
2014. júl. 4. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!