Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit tegyek, ha a beszállókárty...

Bazsi20 kérdése:

Mit tegyek, ha a beszállókártyán a személyigazolványomhoz rossz lejárati dátumot adtam meg?

Figyelt kérdés
Wizz airrel utazom júli 31-én, és a lejárati dátumnál 2014. aug. 28-at adtam meg 2018. aug. 28 helyett?

2014. júl. 7. 19:51
 1/5 anonim válasza:
Ezzel szerintem menj surgossen az utazasi irodaba ahol kotigalni tudjak a hibadat!!! Mert en egyszer elhagytam:-) ott a repteren...es bizony nem engedtek fel szalni a gepre mig ujat nem csinaltaram ott a repteren!elirtad a datumot!szerintrm problrmad lesz belole...inkabb menj es rendezd most el!!bocsi a helyes.i de telorol irok es olyan rossz igy irni
2014. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma, de ha biztosra akarsz menni, akkor hívd fel a Wizzair-t és javíttatsd ki.
2014. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott, felhívtam az infóvonalat és fél perc alatt átírták.


Köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 8. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Felhívtad a jó kis 0690-es számukat? :)

Felesleges volt, senkit nem érdekelt volna az se ha úgy marad.

Amúgy kb. azért kell megadni, hogyha máskor nem, akkor legalább ilyenkor elővedd az irataidat és rádöbbenj, hogy "jé, mindjárt lejár" vagy rosszabb esetben: "b@sszus.. lejárt, nem utazhatok" :D

2014. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lejárt személyivel is utazhat már számos helyre EU-n belül :)
2014. aug. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!