Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utasterbe felviheto kezipoggya...

Utasterbe felviheto kezipoggyasz. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
megprobaltam utana nezni de konkret nekem nemnagyon jott le. az tiszta h inni 100ml-s taroloba lehet felvinni de akkor hogy is van ez a suly? mekkora lehet a sulya es merete? meg kinabol rendelt telefonom van. azt visszafele megvamolhatjak? 35000ft ert vettem de magyarorszagon 50-60ezer kozott aruljak. hogy kerulhetem el vamoltatast?
2014. júl. 8. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik paraméter pontosan le van írva a légitársaság honlapján. Nagyjából mindenhol más, hogy mit fogadnak még el, néha nincs súly korlát, néha van (pl. 10 kg), a méretek tekintetében többnyire az 50x40x20 és hasonló kategória a limit. Olvasd el a tájékoztatót.
2014. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kézipoggyász szabyályzat valóban a légitársaság oldalán található meg.

A telefonoddal pedig senki nem foglalkozik. Max vedd ki a dobozából ha új, és vágd zsebre.

(Amúgy sem vámköteles lenne, hanem áfaköteles)

2014. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"az tiszta h inni 100ml-s taroloba lehet felvinni"


Ez se tiszta neked. Inni akár 2 literes palackot is felvihetsz. Csak nem otthonról. A biztonsági ellenőrzés után annyi folyadékot veszel a boltban amennyit csak akarsz. Illetve a WC-ből is gyakorlatilag korlátlan hideg-meleg vizet vehetsz magadhoz (ehhez persze nem árt ha viszel otthonról egy üres üveget/kulacsot amibe tudsz tölteni).

2014. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat enis othonrol hozottra gondoltam h 100ml. gondolom eleg draga a belso boltba ezert gondoltam h ink otthonrol de ha megoldhato mosdoban feltolteni akkor semmi gond. koszonom a valaszokat. azert kerdeztem mert tobb legitarsasag oldalat is neztem de egyik mondatba meg 3-5kg megengedheto kezipoggyasz sulya 2mondattal arrebb meg mar 3-10kg.
2014. júl. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!