Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hová lehetne elmenni WIZZ AIR...

Hová lehetne elmenni WIZZ AIR repülővel kirándulni repülőzni csak ide Európába, hogy ne kelljen ott aludni, hanem reggel mennénk és este jönnénk, de maradna sok idő a nézelődésre is?

Figyelt kérdés

Még soha nem ültem repülőn.

Meg Debrecenben lakom és el kellene menni Pestre a reptérre,mert az itteni reptérről csak napi 2-3 járat indul,pestről lenne a jó.



2014. júl. 8. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Brüsszel, Milánó, Eindhoven és London jöhet szóba egynapos útra. Én már mind a négy helyen voltam így. Brüsszelbe és Milánóba szokott sok olcsó jegy lenni, illetve ritkábban Eindhovenbe, még ritkábban pedig Londonba. A legtöbb idő Milánóban van, szerintem az a legideálisabb célpont ilyen célra.
2014. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Kizárt, hogy London bejárható egy nap alatt is :) Elvileg lehet így is tervezni egy napra repülős kirándulást bármely európai városba, de semmi értelme. Amikor Lisszabonba repültem, 5 órát késett a gépem, tehát kalkulálj a késésekkel is, mert ha nem lesz szerencséd, késések miatt akkor csak 1-2 órád van a városnézésre és úgy repülsz vissza,hogy nem láttál semmit. Jobban tennéd, ha pár éjszakát maradsz a városban, többet is láthatsz. Egynapos kirándulásokra csak a kirándulóbuszok meg vonatok alkalmasak (pl. Bécs, Pozsony, Nagyvárad stb.)
2014. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy bejárható egy nap alatt, viszont simán el lehet értelmesen tölteni egy napot. úgy hogy 3-4 fontosabb látnivalót megnézel.
2014. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

milano

roma

napoly

stockholm

brusszel

2014. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Milánó
2014. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
3-as válaszolónak: Wizzair nem Londonba repíti az utasokat, hanem Londontól 45 km-re található Luton nemzetközi repülőtérre, ahonnan busszal lehet átdöcögni az angol fővárosba. Sok idő vész el így a repülő + busz miatt, ha az ember nem ismeri a környéket, elveszhet a nagy városban, tájékozódni is kell. Lehet, hogy így gyorsan meg lehet tekinteni a Big Bent meg a Towert kívülről (lemarad a királynői korona megtekintéséről ami szerintem nagy vétek), ezért drága repülőjegy mellett Londonba 1 napra kirándulni nagy pazarlás, már bocsi.
2014. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónak: Nápolyt és Stockholm még csak nem is napi járat... pláne nem napi dupla!
2014. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Milánó

Brüsszel


Van egy olyan blog, hogy Fapadosan Okosan. Ott tudsz keresgélni.

2014. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a városotok egyik járatnak sem kiinduló állomása, így nincsenek hajnali gépek.

Az volna az ideális, ha lenne egy hajnali 6-kor induló gép - bárhová - ami a visszaúton éjfél körül száll le.

Ha most elsődleges célod a repülés élményének átélése, ezt biztosan vállalnád, és még egy pici városnézésre is maradna időd. (Igaz a WizzAir-nek az az egyik hátránya, hogy ha egy városnak van több repülőtere is, nem a nagyobbikon, hanem a várostól távolabb esőn száll le. /pl. Brüsszel, ami nem is Brüsszel, hanem a már másik régióban található Charleroi, cca. 70 kilométerre a fővárostól. - Az sem vészes, félóránként indulnak buszok, és alig egy órán belül a Belvárosban van./)

Bár a menetrend nem ennyire ideális, mégis azt javaslom, hogy debreceni indulást keress! (Ne feledd, Budapestre is fel kell utaznod és vissza!)Azért az összegért, amennyibe a vonatjegy kerülne, normális szállást is kaphatsz, egy éjszakára.

- Megvalósulna a repülés élménye

és

- valamennyit a városból is láthatnál a másnapi visszaindulásig!

2014. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!