Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgép para. Meséljetek!...

Repülőgép para. Meséljetek! Ti hogy vagytok repülésnél?

Figyelt kérdés

Régen, 4-5 évvel ezelőttig hosszabb utakon nagyon rosszul voltam a kocsiban. Elég gyomros vagyok, ami azt jelenti, hogy sokszor fáj a hasam, rosszul vagyok. Migrénem is van de az nem vészes. kb 3 éve nem hánytam (kopp kopp kopp). Holnap repülök Londonba ami mindössze 2 óra, de rettentően félek, hogy esetleg rosszul lennék. Nagyon utálok, sőt gyűlölök hányni.

Meséljetek nekem a repülésről egy kicsit légyszí, soha nem repültem még..:$

Ha beveszek Dedalont, akkor biztos, hogy nem leszek rosszul?



2014. júl. 10. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem leszel rosszul. Felesleges a dedalon, csak elnyomna. A felszállás a legjobb, aztán dög unalom bár két óra hamar eltelik.
2014. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Repülésnél nem jellemző a hányinger.
2014. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy zacskót. Pszichológiailag segít, és ha tényleg ház lenne, akkor is :)
2014. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bebirepus válasza:
Csukd be maximumamig felszalltok a szemed. De a Dedalon tok felesleges. A ket ora ut pedig halal unalmas lesz, es nem is fogod erezni, hogy repulsz. :)
2017. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!