Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » S. O. S.! Ryanairrel utazom,...

S. O. S.! Ryanairrel utazom, a helyzet az, hogy először. Két kisebb méretű kézipoggyászom lenne: egy válltáska és egy laptoptáska. Felengednek a gépre díjfizetés nélkül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 11:23
 1/10 anonim válasza:
26%

sajnos nem valószínű. A Ryanair is olyan fekáliarágó g*ci, mint a Wizzair. 1db és kész. Nem tesznek különbséget. Wizzair csinálta meg egyszer, hogy közvetlen a kapu előtt a barátnőmre ráparancsoltak, hogy tegye be a válltáskáját (kicsi, kb. egy főtt kukorica fér bele) a hátizsákjába, mert az 1db kézipoggyász az 1db. Az nem számít attól se több, se kevesebb nem lesz, amit felviszel. :)

Ezt emeld négyzetre kétszer s akkor tudod, mit várhatsz a Ryanairtől. De itt van a leírás:

[link]

Sok sikert!

2014. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
26%

Előző voltam:

Próbáld úgy intézni, hogy egy kézipoggyászod legyen!

2014. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A szabályzat azt írja, 1 db kézipoggyász (én ezt kis bőröndnek veszem), és egy kézitáska vihető fel, amibe a laptoptáska mérete is belefér. Csak az a baj, hogy nekem 2 kézitáskám lesz voltaképp, mert nem fér bele a válltáskámba a laptoptáska, és fordítva...:S

Egyébként köszönöm a gyors választ! :)

2014. aug. 7. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Az első nem jól tudja! 2 db poggyász vihető fel, ahogy te is írod. Az nem baj ha mindkettő kicsi, csak nagyobb ne legyen a megengedettnél.
2014. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen, simán viheted hiszen két darab kézi poggyász vihető fel ingyenesen, méretbe pedig simán belefér.



" sajnos nem valószínű. A Ryanair is olyan fekáliarágó g*ci, mint a Wizzair. 1db és kész"


Gratulálok, hogy ma is sikerült fikázni kicsit a fapadosokat. De legközelebb legalább félre vezető infót ne írj hozzá!

2014. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem akartam rossz infót adni s teljesen lefikázni - még ha sikerült is, de sajnos ez a tapasztalatom az említett két retek céggel. Szerintem jobb a "legrosszabbra" felkészülni, mert a reptéren sajnos ők diktálnak.
2014. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" Szerintem jobb a "legrosszabbra" felkészülni, mert a reptéren sajnos ők diktálnak."


Butaság. Le vannak írva a szabályok. Azt kell betartani. Nem kell szigorúbbra készülni. De azt is tudni kell, hogy 20 cm az nem 21. És ez nem kötekedés ha ezért szólnak, a szabály az szabály.

2014. aug. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Már a barátaim között is megérdeklődtem, ők is kétes válaszokat adtak, de pozitívan állok a dologhoz, és bízom abban, hogy nem lesz zűr. :)
2014. aug. 8. 08:30
 9/10 anonim válasza:
Csak férjen bele a keretbe. De azért vigyázz, mert simán megcsinálhatják veled, hogy a kevés hely miatt leküldetik veled a kézipoggyászodat, volt leptop, nincs leptop.
2014. aug. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" De azért vigyázz, mert simán megcsinálhatják veled, hogy a kevés hely miatt leküldetik veled a kézipoggyászodat, volt leptop, nincs leptop."


Ez azért természetesen nem így működik. Laptopot fedélzeten lehet vinni. Nagy méretű kézi poggyásszal persze megeshet, hogy nem fér el fent. De értéket abból is ki kell venni mielőtt csomag térbe hagyod rakni!!

2014. aug. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!