Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Cainált már valaki olyat,...

Cainált már valaki olyat, hogy kiment a reptérre és ott vett az utolsó pillanatban repjegyet? így tényleg olcsón lehet jegyet venni?

Figyelt kérdés
Mondjuk gondolom ezt inkább a nagyobb reptereken érdesmes csinálni. ha mondjuk nyaralni akarunk menni, akkor kimennénk a reptérre és a következö egzotikus helyre induló repülöre olcsón tudnánk jegyet venni?
2014. aug. 20. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

En mar vettem repteren utolso pillanatban jegyet. Muszaj volt. Majdnem sirva adtam at a bankkartyamat annyiba kerult.

Nem olcsobb ugy a jegy.

2014. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A repülőjegy az utolsó pillanatban a legdrágább.

Több ilyen kérdés volt már, nem tudom honnan veszik az emberek ezt a badarságot.

Utazási irodánál azt el tudom képzelni, hogy az utolsó napokon kiszórják a megmaradt charter helyeket, de azt is inkább csomagban szállással együtt.

2014. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Én sem értem honnan jön ez a hülyeség. Sokkal többe kerül utolsó pillanatban! Inkább mennek üres helyekkel de nem adják olcsón. Érthető is mert azért gyakran előfordul hogy valakinek muszáj repülni és kifizet bármilyen nagy árat utolsó pillanatban!
2014. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Simson családból vették abba volt egy rész, hogy nincs pénzük elutazni, de a reptéren találnak valami olcsó jegyet a japókhoz
2014. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uhh nem tudtam, hogy ilyen hülyeséget kérdezek.... De köszönöm a válaszokat. Én is csak hallottam ezt a dolgot. Mondjuk az nekem is furcsa volt, hogy a repjegy ára az idő előrehaladtával drágulni szokott és akkor az utolsó pillanatban meg levinnék az árát....
2014. aug. 21. 05:37
 6/7 Ági 22 ***** válasza:
Én is vettem már kb. gép indulása előtt 15-20 perccel. Azóta is ha eszembe jut, én is sírni tudnék (600 km, 78.000.-HUF)
2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: 3 jegy, 800 euró. Amikor általában 90-130 euró egy jegy időben megvéve.

(első válaszoló vagyok)

2014. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!