Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair! Tudnátok segíteni...

Ryanair! Tudnátok segíteni kézipoggyásszal kapcsolatban? Többi lent! Sürgős!

Figyelt kérdés
A laptoptáska mérete nagyobb, mint a kézitáska megengedett mérete, így a kézipoggyászba szeretném tenni. Viszont azt olvastam a társaság oldalán, hogy csak az első 90 poggyászt szállítják a gépen, a többit lent a raktérben. Érdemes ülőhelyet foglalnom, meg elsőbbségi beszállást kérnem, h biztos fent legyen a laptop és ne törjön össze? Vagy hogy a legcélszerűbb szállítanom?

2014. aug. 23. 08:24
 1/8 anonim válasza:
2 db kis kezipoggyaszt vihetsz fel a gepre a borodott rateszed a kocsira a laptop nalad marad. En Barcelonabol jottem nemreg Ryanairrel es elotte Lengyelorszagbol.De ha Budapestrol indulsz az kicsit macerasabb mert ott mindent tulbonyolit a kiszolgalo szemelyzet, de vissza fele nem lesz gond.
2014. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csomagtérben sem törne össze a laptop, ott már nem dobálják, nem a rakodómunkások viszik oda, hanem a beszálláskor a stewardessek. De ettől függetlenül én is aggódnék a laptopomért. Ha biztosra akarsz menni, az elsőbbségi beszállás jó ötlet, de az is elég, ha szimplán időben mész és hamar beállsz a sorba. 90 azért nem kevés.
2014. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: én azt értem h 2 dbot...de az egyiknek olyan kicsi a méretkorlátozása, h a laptopom nem fér bele. A másik meg a 10 kgos korlátozású...abba tenném a gépem, meg persze még mást is. de arra vonatkozik, h csak az első 90 lehet az utastérben, a többi a raktérben, ezért hezitálok, h h csináljam, h a laposom épségben megérkezzen.
2014. aug. 23. 11:04
 4/8 anonim válasza:

A csomagterbe a rakodomunkasok viszik... es lopjak ki az ertekeket folegg Budapesten es foleg a Ryanair.

Nem utaztam meg Budapestrol RA rel de kulfoldon a RA regepekre megengedik a laptopot felvinni (sot meg figyelmeztettek a multkor juliusban hogy Budapestre erkezok a pogyaszban ne hagyjanak erteket.

2014. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" hogy Budapestre erkezok a pogyaszban ne hagyjanak erteket."


Azért ezt így nem kell... Nem csak Budapesten tűnnek el dolgok. Ne ferdíts!

2014. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hat ez igy volt, alltunk sorba es elmodtak, hogy nehagyjunk erteket a borondbe mert nem tudjak az osszeset feltenni.

Budapestrol nem indulva nem tudom, hogy felhivjak e az utasok figyelmet erre mert meg RA rel ment utaztunk onnan.

2014. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta van ez a 90 poggyászos dolog, de én akármikor utaztam velük, soha nem vitték le senkinek a poggyászát sem. Aztán ha tényleg így van lehet jobban jársz az elsőbbségivel.
2014. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Nem tudom mióta van ez a 90 poggyászos dolog, de én akármikor utaztam velük, soha nem vitték le senkinek a poggyászát sem."


Mindig is így volt, legfeljebb nem volt ilyen konkrétan leírva. Egyszerűen fizikailag nem fér több a gépre, mármint a fedélzetre. Nincs annyi hely ott sajnos.


Persze sokan nem használják ki az ingyenes poggyász méretét de sokan pedig igen, mert nem akarnak feladott csomagokat fizetni.

2014. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!