Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair légitársasággal...

Wizzair légitársasággal kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Lényegében arról kellene információ számomra hogy valaki esetleg nem e tudja hogy a Wizzair mikor szokott járatokat indítani újra Görögországba és onnan ide Budapestre?Mivel ha jól tudom November hónap után leálnak de nem tudom sajnos hogy meddig vagy csak túl korai volt a következő évi tavaszi járatokról információ keresnem az oldalukon és ezért nem találtam semmit. Október vége felé mennék ki üzleti okok végett és pontosan nem tudom de valószinű hogy tavaszig bár lehet csak tél közepéig talán a végéig , de akkor maradnak a drágább társaságok mert télen úgy hiszem nem nagyon jár any Wizzair járat Görögországból Budapestre. Hasznos segítségeket előre köszönöm

2013. jún. 18. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] beállítod a várost és a dátumot, ha tudsz foglalni akkor lesz még járat, ha nem akkor már nem.
2013. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgysem tudod, mikor jössz pontosan vissza, akkor amúgy sem tudnád még megvenni a jegyet. Egyébként tél végén, tavasz elején a hagyományos társaságok is tele vannak mindig akciókkal, sokszor még olcsóbb jegyet is kifoghatsz, mint fapadossal, pláne hogy több hónapra nemigen utazol kézipoggyásszal. Tavasz még messze van, felesleges ezen előre agyalnod. Időben meg fognak jelenni a járatinformációk minden légitársaságnál.
2013. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a keresőt én is használtam de mivel csak az év vége felé vagy új évben frissítik ezért ha van/lesz is nem mutatja , végülis a vissza út ráér igaz , a legutolsó járatot ami indul azt viszont legalább látom ami Októberben van.A téli és tavaszi akciók meg nem is jutottak eszembe a többi társaságról köszönöm
2013. jún. 18. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hova szeretnél menni pontosabban? Görögországban több helyre is jár a wizzair ilyenkor nyáron. De van ahova kis kerülővel télen is el lehet jutni. A nyaraló járatok általában május, júniustól szeptember, októberig szoktak közlekedni.
2013. jún. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!