Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Unites airlines ról mi a...

Unites airlines ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Valaki utazott màr vele?
2014. szept. 3. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
United bocsi
2014. szept. 3. 18:21
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi extra. tengerentúli járatnál nem rossz, belföldi járatként átlagos. tengerentúli járatoknál nálam a Lufthansa és a British Airways a favorit.
2014. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) és melyik tetszett jobban Lufthansa vagy BA?:)
2014. szept. 3. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer-ketszer mar kifejtettem itt hogy evi tizmilliok utaznak ezekkel a tarsasagokkal es Te abbol az 1-2 valaszbol akarsz hiteles kepet nyerni amit ide ir valaki?


Hat tessek: az osszes legitarsasag tengerentulra turistaosztalyon baromi kenyelmetlen. Business class-ben az szamit hogy hol van lie flat seat es milyen elrendezesben. Az 1-2-1-es kialakitast kedveljuk, akkor senkinek nem kell atgazolnia a masikon (aki feltehetoen alszik). A United, a Brussels Airlines (es a LOT gyonyoru uj Dreamlinerjei is, de oket meg nem probaltam) es a BA kinal ilyeneket, a Lufthansa most alakitja at a gepeit. Itt lufthansa.com/de/en/Business-Class-Product tudod megnezni 8 hetre elore hogy lehet-e aludni majd a gepen ha LH-val mesz, de en nem szeretek kockaztatni es inkabb United-del repulok altalaban.

2014. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó hasznos vold a vàlaszod.És honnan hova szoktàl vele repülni?
2014. szept. 4. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
En ugye Vancouverben elek es Europaba jarkalok sokat, ugyfelek, konferenciak, csalad (testverem, szuleim). Ergo, altalaban Chicago, New York es onnan ahova eppen menni kell vagy van "ingyen" jegy amit pontokkal fizetek vagy az ugyfel fizeti. Annyi penzem meg nekem sincs (na jo, van, de nem akarom erre kolteni) hogy evi 3-4 transzatlanti business jegyet vegyek. (Seattle-Frankfurt volt mult evben egyszer 1800 dollar Deltan, azt megerte venni is.)
2014. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Durva:) Deltàval még nem repültem csak szüleim de az sem rossz:)mivel foglalkozol? Csak mert irtad h ügyfelek fizetik:)
2014. szept. 4. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!