Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél feladott poggyászho...

Wizzairnél feladott poggyászhoz van, valami papír?

Figyelt kérdés
mármint most repülök, megvettem a repjegyet meg hozzá egy poggyászt, már be is csekkoltam online és kinyomtattam egy A4-est és ennyi. De ezen nincs rajta, hogy lenne csomagom vagy bármi, szóval, hogy működik akkor a csomag feladása? Ez a papír elég vagy van valami másik papír, amire nem figyeltem?
2014. szept. 8. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig, ha online becsekkoltál, azon rajta kell lennie, hogy poggyászod is van!
2014. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rajta kell lennie a beszállókártyán, asszem jobb oldalt, felül.
2014. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ach so, tényleg ott van, Poggyász: 1.

(bár ez csak magyarul van, de akkor odaviszem lepityegi a jegyemet, azt látja ő is, azt feladom, azt csók

2014. szept. 8. 14:23
 4/6 A kérdező kommentje:
easyjet-nél ugyanez a kérdés, de van a jobb felső sarokba egy poggyászrajz az lehet az?
2014. szept. 8. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy neked magyarul van. Ennyire van okos a rendszer, hogy - mivel magyar oldalon csináltad a foglalást - neked magyarul ad beszállókártyát. A rendszerben ettől még angol nyelven jelenik majd meg, vagy épp az adott ország nyelvén, szóval emiatt ne aggódj.


Az EasyJet-dolgot passzolom, de gondolom, hogy az lehet.

2014. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha majd feladod a poggyászodat a reptéren a check-in pultnál, akkor kapsz a kinyomtatott jegyedre egy kis matricát, vonalkóddal.
2014. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!