Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a különbség a "prémium...

Mi a különbség a "prémium turista" és a "turista" osztály között?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó


[link]


Budapest-Los Angeles retúr jegy a BA-nál 121000ft?


2014. szept. 20. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagy lenyúlás, kis lenyúlás. Gondolom több helyed van aludni, de eddig is ki lehetett bírni a sima túrista osztályt, szóval ha nincs kidobandó pénzed, kibirod azt a pár órát úgy mint ahogy eddig nagyon sokan.
2014. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 The answer ***** válasza:
Légitársaság függő, hogy milyen szolgáltatások járnak. premium economy classt kevesebb légitársaság alkalmaz. Általánosságban jellemző a premium economy classra a valamivel nagyobb ülés szélesség (de a business osztály ülésszélességétől elmarad), elsődleges beszállás, nagyobb súlykorlát feladott poggyásznál, esetenként bővített étel és italkínálat, etc. Az adott légitársaság honlapján tájékozódhatsz bővebben.
2014. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 The answer ***** válasza:

És erősen elnézted, ugyanis az NEM ratúr jegy 121.000 Ft-ért, hanem egy irányba kerül annyiba, ha bejelölöd a általad kívánt járatot, akkor adja a ki a visszaút lehetőségeit, annak áraival.

Ergo a teljes ár economy osztályon is kb. 121.000 Ft x 2 lesz!

2014. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem 121,000 Ft az! Oda van írva világosan hogy ODAÚTI jegyár! A prémium turista amúgy annyi a BA-nál, hogy szélesebbek a sorok közötti hely, és dönthetőbb az ülés, illetve, figyelmesebb kiszolgálást kapsz. Azonban annyit nem ér meg. Ha már van sok pénzed, menj Business osztályon. Az tényleg nyújt annyit hogy megéri, de a prémium turista az nem.
2014. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Ha lelövik a gépet, túrista pénzért is ugyanazt az élményt kapod mint a business osztály.
2014. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A prémium turistaosztály légitársaságonként változó, legtöbbször csak több lábtér jár kis pluszpénzért (KLM, United például), de a World Traveller Plus amit a BA ad abban valamivel több szolgáltatás is van és ezért sokkal drágább és szerintem baromira nem éri meg.


Az egyetlen ok amiért megérheti hogy WTP jegyről gyakran lehet a reptéren viszonylag olcsón businessre upgradelni és a BA business igazán nagyon jó, rendes lie flat seat, lehet aludni, jól.

2014. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 The answer ***** válasza:

da van írva világosan hogy ODAÚTI jegyár!


Most ismered el, amit mondtam. Oda van írva, hogy odaút. Igen és a visszaút mennyibe kerül? Ugyanannyiba (minimum).

Mindegy, vedd meg akkor a retúr jegyet 121.000-ért. Utazásszervezésben eléggé otthon vagyok, de szeretem, mikor valaki ennyivel okosabb. 121.000-ért kb 6 éve nincs jegy USA nyugati partra, hacsak nem téves árazás okán.

2014. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

23:03! Utazásszervezésben lehet hogy jó vagy, de szövegértelmezésből nem.


Én irtam hogy Nem 121.000 Ft az! Az csak az ODAÚTI JEGY ÁRA! Tehát nyilván a visszaút is minimum ennyi.

2014. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 The answer ***** válasza:

Elnézést 8-ik! :)

Előtted én is ezt írtam, és úgy értelmeztem, kétségbe vontad az állításom. Még egyszer elnézést kérek!

2014. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 The answer ***** válasza:

Nem (VESSZŐ- ami nem volt ott) 121.000 Ft az. A vesszőt minden bizonnyal odaképzeltem (mea culpa!), mivel megszoktam, hogy manapság az emberek igen kis része képes helyesen írni...

Tehát "nem, 121.000 Ft az" (kétségbevonná az én állításom) KONTRA "Nem 121.000 Ft az " (egybevág azzal, amit én is írtam). ELNÉZÉST!

2014. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!